Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157408
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
βολτα και περασα σε μια μιλφα που απο φατσα μπουγατσα κοντα στα 34 μελαχροινη τσιτα σιλικονι φραντζα μαλι και χωρις ελληνικα απο ουκρανια
πρωτη μερα ακι η τσα2 μου ειπε οτι ειναι καλη -σφαλως κ δεν την πιστεψα αλλα ειπα να φαω το βρωμοπθιτογυρο μου μπαινοντας σε αυτην

πηρα με γυμνο αφου νωριτερα ημουν 3-4 μερες ναπολι καπρι και εκει δεν γαμησαμε τιποιτα
με το που κανω μπανακι ερχεται και με βγαζει η ανωμαλι απο το κρυο δβωματιο λογω κλιματισμου και με παει στο διπλκανο και περπατουσα στους διαδρομους του ντελο γυμνος λες και ημουν σε fkk

δευτερη ψυχρολουσια μολις την ακουμπαει μου λεει κρυα χερια και εκει καταλαβα οτι τρωω την μεγαλυτερη πατατα του αιωνα

ξεκινναει πιπα μετρια αλλ την καλυτερευει και γλειφει και κορμο και παιξιμο γλωσας αλλα ακι μπαλακια και μπορω να πω οτι ενω δεν το κανει με παθος παρολαυτα εχει στυλ κι σε καυλωνει
στον αγωνα μονο ιεραποστολικο και μολις της λεω να αναιβει απο πανω τοτε μου λεει οτι δεν κανει αυτη τη σταση και την βαζω στην γυμνη πιπα για τιμωρια μεχρι να μουδιασει το στομα της
πολυ ωρα πιπα και το αποκορυφωμα οτι εχυσα στο στομα της χωρις να πει κουβεντα και τα καταπιε ολα

της λεω αμεσως θα κανω μοπανιο αφου δεν ενδιδεται για αγκαλιτσες και μου λεει στο νεροχυτη οποτε της απαντω οτι δεν ειμαι γυφτος και θα κανω στο τζακουζι σαν ανθρωπος

για 40 ευρω χυσιμο στο στομα και καταποση αξιζει-για σεξ ουτε για πλακα μιλαμε για απατη


καθιερωμενη μεταφραση μεσω γοογλε στη γλωσσα της κοπελας

Я пройшов через гуртку з бугати, близько 34 лілахронних сиськи силіконового Франца Фалья і без грека з україни
Перший день, і чай сказав мені, що вона хороша - і я не вірив, але я сказав пити свій бром-перець, потрапивши в неї

Я був голий, коли я був 3-4 дні тому Наполі Капрі і ми не трахалися
де я роблю банан, і я отримую аномалію з холодного кондиціонера, і вона йде в дублікат, і я ходив по злітно-польових смугах гола, як ніби я був у фкк

другий охолоджувач, як тільки він торкнеться, говорить холодні руки і там я розумію, що я їм найбільшу картоплю століття

це кидає мені вниз але це покращує та облизує та шматочки та грає язик але інші backyards та я можу сказати що в той час, як йому не роблю це з пристрастю anyway має стиль та підбадьорює вас \ t
в іграх тільки місіонерські і просто говорити їй піти наверх, то говорить мені, що вона не робить це, і я поклав її в голий мопс за покарання, поки вона стогне рот
Я пив багато часу, і вершина, яку я налила в її рот, не говорила і не глотала всіх

Я відразу скажу їй, що я збираюся зробити сперму, тому що вона не зацікавлена ​​в обіймах і розповідає мені в раковині, коли я відповім, що я не хлопець, і я зроблю джакузі, як людина

за 40 євро стукання в рот і ковтання варто - для сексу або для чуми говорити про шахрайство

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Έλεν
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.063
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, geroksouras, Paupalos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού