Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564901
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγα απο το γνωστο deluxe χωρις να ειμαι σιγουρος ποια με ενδιαφερει, εχωντας ομως για καβατζα την Μιχαελα. Τελικως εχει γινει καποιο λαθος απο την σελιδα που ενημερωθηκα καθως ειχαν τις φωτο μιας Μιχαελας που ηταν πριν αρκετους μηνες οταν ειχα ξαναπαει, ενω ηταν αλλη (και στο δικο τους site ειναι οι σωστες). Ηταν σε δωματιο και δεν μου αρεσαν οι υπολοιπες, οποτε εκλεισα για αυτην, οποτε μου ηρθε αλλη απο αυτο που περιμενα. Καθως ομως ηταν στα γουστα μου ομως, δεν ειχα θεμα.

Πηρα ενα φουλ και ενα απλο, 150 ευρω, περιπου 45 λεπτα (τελικα εκατσε 50+). Το δωματιο ειχε μια ελαφρια ψιλοδυσαρεστη μυρωδια, μαλλον λογω κλεισουρας καθως ειχαν κλειστα παραθυρα και aircon.

Η κοπελα ειναι αρκετα ομορφη και λεπτουλα, με καποιες ελιτσες στο σωμα. Το προσωπο της ειναι μια μεσαια κατασταση, προς το ομορφο ισως (σιγουρα δεν ειναι ασχημο).

Ειναι πολυ προθυμη να σε αναψει. Αφου της ειπα οτι ενιωθα οτι θα τελιωσω γρηγορα, μου πηρε μια μακροσυρτη υπεροχη πιπα για πολλη ωρα. Οταν ενιωσα οτι ειμαι κομπλε της ειπα να ανεβει απο πανω μου οπου και καταχτυπηθηκε πολυ σωστα. Μετα την καταθεση πιασαμε λιγο κουβεντουλα. Μιλαει μια χαρα τα ελληνικα (λιιιγο σπαστα) και περασε ευχαριστα η ωρα. Μετα απο λιγο ξεκινησαμε για 2ο γυρο. Μου τριφτηκε καλα και αρχισε ξανα να πιπωνει τελεια. Οταν ηθελα την πηρα στα 4, και στην συνεχεια ηρθε απο πανω μου αναποδα, μου εκανε ενα τρομερο κουνημα για ωρα, και ξανατελιωσα.

Γενικως θα ελεγα οτι η Μιχαελα εχει πολυ καλη συμμετοχη, τρομερη πιπα και ξερει να σε ξεζουμιζει. Θα ξαναπηγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Pryce
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
203
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kelenor, geny24, Studio Deluxe και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2019
Απ τις καλύτερες για μένα..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1