Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 99 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 294582
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Sienna είναι μια ευγενέστατη , σοβαρή και δουλευταρού επαγγελματίας. Η υποδοχή στο καλό ξενοδοχείο της, έγινε με φιλί γαλλικό εγκάρδιο και η 1η εντύπωση αμέσως διαμορφώνεται θετική. Στο πρόσωπο είναι όμορφη , μεγαλύτερη σε ηλικία από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες και τα μάτια της είναι όμορφα όπως των φωτογραφιών αλλά δεν είναι τόσο έντονα.Σώμα μοντελε , με ύψος στο 1,6 περίπου και γυμνασμένο τόσο - όσο. Βυζάκι μικρό και όλο το σώμα είναι μαυρισμένο φουλ από το Solarium. είναι πολύ καλή επαγγελματίας γιατί με τον τρόπο της σε οδηγεί σε καταστάσεις που βολεύουν αν και δεν μιλά καλά τα Αγγλικά αλλά έχει τον τρόπο της να συνεννοείται. Πολύ περιποιημένη , σε άκρα , σώμα και εσώρουχα. η πίπα της είναι πολύ καλή με γλύψιμο αρχιδιών τρελό, οι τρυπούλες της ανοικτές και δεκτικές σε δακτυλοσκοπηση με σωστά στησίματα. Έχει κάποιες ελιές στο στήθος έντονες ψηλά.ο 1ος γύρος έφυγε όμορφα και με περιποίηση από την μεριά της στον καθαρισμό του "λίλου". μετά το φρεσκάρισμα , προθυμοποιήθηκε να κάνει μασάζ το οποίο όμως δεν κατέχει καθόλου. στον 2ο γύρο είναι απόλαυση στα 4 γιατί έχει φοβερά στησίματα και ο κώλος της είναι φοβερός.δεν θέλει όμως αγριάδες. επειδή δεν τελείωνα και ενώ άντεχε το σφυροκόπημα , ξεκίνησε πάλι πίπα χωρίς προτροπή γιατί σαν καλή επαγγελματίας ήθελε να με τελειώσει 2η φορά. κατά την γνώμη μου , είναι μια σωστή επαγγελματίας , τα λεφτά σου δεν τα κλαις και αξίζει η δοκιμή. εγώ δεν θα ξαναπάρω γιατί μάλλον δεν μου ταίριαξε αλλά σίγουρα δεν έφταιγε γιατί ήταν πολύ φιλότιμη σε όλα της. σε όποιον του αρέσουν οι μοντελέ σωστές επαγγελματίες συνιστάται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.324
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Karelis69 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού