Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425699
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οπως το λεει και ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου. Καλυτερα να ειχα επενδυσει τα 100 Ευρω μου στο Στοιχημα παρα να τα εδινα τα λεφτα μου σε αυτην την σουπερ ξεπετα.Με το που μπηκε στο δωματιο αρχισε να μλαει αντε να τελειωνουμε. 10 Λεπτα εκατσε στο δωματιο. Το μονο που της εκανα γλειφωμουνι και λιγο γλυψιμο στα βυζια. Απο αυταρχικο τιποτε, η να καναμε φυσιολογικο σεξ.Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι το συγκεκριμενο στουντιο δεν εχει καθολου στραπον. Στα υπολειπα στουντιο της αλυσιδα εχουν τα εξης. Το Πειραιως εχει 2 ζωνατους δονητες απλους χωρις ορχεις. Το Αθηνων 318 εχει εναν μωβ δονητη ζωνατο στραπον καμια σχεση με το πεος. Και τελος το στουντιο Θησεως 40 εχει εναν μικρο απλο δονητη ζωνατο.Για τος λατρεις των στραπον και για αυτους που τους αρεσει η αλλαγη ρολων κοιταξτε καπου αλλου καλυτερα. Θα σας δωσω μερικα παραδειγματα. 1) Ηλια Ηλιου 82 εχουν το στραπον τζελι ενα πολυ καλο στραπον που μπαινει ευκολα στον πρωκτο ειναι το ιδιο οπως με αυτο που ειχαν στο στουντιο Αριστοτελους 5. 2) Βουρβαχη 19 εχουν το καλυτερο στραπον ουλτρα χαρνεςς 2000 γυναικειο του ντοκ τζονσον.Επισης καλα στραπον εχουν στο στουντιο Αριστοτελους 6 ειχα παει να δω την παλια μου φιλη την Ινα (απο το στουντιο Αριστοτελους 5).Παραλιγο να μην το ξεχασω η συμπεριφορα της Μονικα απο την σλοβακια για να μην την μπερδεψουμε με την αλλη την καινουργια κοπελα την Ελληνιδα, ηταν πολυ ψυχρη μου φεροταν καθολη διαρκεια της παραμονης της μεσα στο δωματιο.Μου φεροταν σαν να ημουν σκουπιδι η σαν τον ποιο τελευταιο αχρηστο αντρα πανω στην Γη. Η Συμβουλη μου μεινετε μακρυα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
11
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2), mauros gatos(1)

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2019
Παραλιγο να μην το ξεχασω. Στην συγκεκριμενη κοπελα την Μονικα απο την Σλοβακια τις ειχα δωσεις και αλλες ευκαιριες στον παραλθον πανω απο 5. Δηλαδη θελω να πω οτι την ειχα επισκεφτει στο παρελθον 7-8 φορες αν θυμαμαι καλα. Και παλι μου φαιροταν δηλαδη η συμεριφορα της σαν να ημουν σκουπιδι η σαν τον ποιον αχρηστο και ανικανο αντρα που υπαρχει πανω στην Γη. Αυτην την κοπελα δεν προκειτε να την ξανασυντησω ποτε στην ζωη μου το εχω ορκιστει. Ο Λογος που πηγαινα και την εβλεπα ειναι για το μεγαλο στηθος που εχει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1