Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο να περιγράφω την εμπειρία μου με την Μπάρμπι. Οι λέξεις δεν επαρκούν να μεταδώσουν αυτό που έχω βιώσει όσες φορές έχω έρθει σε συνεύρεση μαζί της ( και είναι πολλές). Καταρχήν να πω δύο πράγματα για το χώρο που είναι επιπέδου στούντιο, πάντα καθαρός, με πάντα εξυπηρετικο και ευγενέστατο προσωπικό. Διακοσμημένος όμορφα με μία ανατολιτικη εσανς σε προκαταβαλει αμέσως θετικά. Λοιπόν η Μπάρμπι τώρα..Είναι μία απίστευτα σέξυ, ξανθιά παρουσία, ψηλή με πολύ όμορφο θηλυκό προσωπάκι, κωλαρα, άψογα σεξυ (και οσα χρειάζεται, όχι παραφορτωμενα ) τατουάζ που κοσμούν το κορμί της και μία θηλυκή άκρως αισθησιακή φωνή που σε καλεί να νιώσεις την ηδονή με τρόπο που δεν έχει ξαναγίνει.Οπως έγραψα και πρίν είμαι τακτικός πελάτης του εν λόγω καταστήματος. Παντα με την κούκλα Μπάρμπι! Τελευταία φορά την επισκέφθηκα χθες το πρωί. Χτυπάω το κουδούνι, μου ανοίγει η ευγενέστατη υπηρεσία, δίνω το ερωτικό παράβολο των 30ε και περνάω στο δωματιο. Η τσόντα που έπαιζε στην οθόνη δεν χρειαζόταν για να με καυλωσει καθώς και μόνο στην ιδέα ότι σε λίγο θα ερχοταν στο δωμάτιο η Μπάρμπι αρκούσε για να κάνει τον πούτσο μου πέτρα. πράγματι, εντός ολίγων λεπτών μπαίνει στο δωμάτιο το αντικείμενο των πολυμηνων φαντασιώσεων και συνευρέσεων μου, γεμάτη κεφι, με χαμόγελο και προπαντός απίστευτα σέξυ στα εσώρουχα που μετα βίας καλύπτουν το πλούσιο ( ιδανικό για ισπανικες σεξουαλικές παραδόσεις) στήθος της και τα προκλητικά κολομαγουλα να πετάγονται ατίθασα όπισθεν τής καυτης υγρής μπροστινή ς σχισμης της. Μετα από αμοιβαία χαδάκια και χαμουρεματα στα οποία είναι άκρως συμμετοχική ακολουθεί γλειψιμο στήθους και τής μπροστινής της τρυπουλας η οποια ευωδιαζει οπως και ολοκληρο το σώμα της άλλωστε. Μετα από κάποια λεπτά μου περνάει τίς απαραίτητες προφυλάξεις και αρχίζει μια πίπα πανεπιστημιακού επιπέδου με προοπτικές διδακτορικού. Τρεμω από την καυλα και σε λίγο ανεβαινει από πάνω και αρχίζει ένα τρελό χοροπηδημα. Αλλαγη στασης εν συνεχεία, με εμένα να τη βάζω στα τέσσερα και να έρχομαι με φορα να της τον καρφωσω, εκείνη να βογγα παθιαρικα και μετα από λίγο να τής ζητάω να τον ξανακαβαλησει πράγμα που κάνει πρόθυμα. Χοροπηδάει στον πούτσο μου ώσπου τελειώνω αφήνοντας αναστεναγμους λύτρωσης. Η Μπάρμπι είναι ένας θεομουναρος με βαθυ επαγγελματισμό και αίσθημα ευθύνης που σέβεται και εκτιμά τα χρήματα που παίρνει για τίς υπηρεσίες της. Είναι καλός χαρακτήρας, οσο "τρελή " πρέπει και όσο "σοβαρη" χρειάζεται. Ως προς τον επαγγελματισμό της να αναφέρω ενδεικτικά πως κάποια φορά που αργουσα πολύ να τελειώσω, τής είπα "άστο μωρό, δεν πειράζει" και μου απάντησε "αποκλείεται! Δεν φεύγεις από εδώ αν δε χύσεις !"
Αυτή λοιπόν είναι η Μπάρμπι! Και εμείς είμαστε πολύ τυχεροί που είναι διαθέσιμη.
Τους χαιρετισμούς μου, σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Barbie
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, anallover21, nik39 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού