Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατηφοριζοντας στα τσιμπουκαδικα της φωκαιας το πρωι συναντησα πραγματικα το υπερτατο μιλφ για τα γουστα μου στο συγκεκριμενο οικο.αναφερομαι στον οικο που ειναι στο κατω μερος.κορινα λοιπον ξανθια με υπεροχα μπλε ματια ηλικια σιγουρα πανω απο 35 ρωσιδα οπως μου ειπε και η τσατσα.Οταν μπηκα και ειδα τις βυζαρεςΈρωτας τις καυλωσα στο λεπτο.η τσατσα μου ειπε να τα ποιασω και πραγματινα ηταν στανταρ ν4 φυσικαΝαι!το χαρτονομισμα βγηκε ακαριαια και περασα στο μεσα δωματιοΚατσικογάμης το κοριτσι δεν αργησε να ερθει.Γδυνεται και ορμαω κατευθειαν να τι γλειψω το λαιμο και τις βυζαρες.αχ δε τις χορταινα ηταν υπεροχες μεγαλες φυσικες αλλα λογω βαρυτητας πεφτανε καπως αλλα οκ.πιπα ανευ αλλα δεν τον επερνε ολο μεσα και νομιζω οτι ηθελε να με τελειωσει πραγμα που δεν εγινε.μετα περασμα καποτας παλι πιπα αλλα με πολλυ χερι δε μου πολυαρεσε.πρωτη σταση ιεραποστικο να την εχω αγκαλιασει και να της δινω φιλια στο λαιμο βλεποντας τη προσωπαρα της.μετα αλλαγη και στα τεσσερα οπου εβλεπα το θεαμα στο καθρεφτη και κατεθεσα..συνοψιζοντας ειναι μια πραγματικα πανεμορφη ιεροδουλη με βυζαρες ωραιο απαλο δερμα και προσωπαρα απιστευτη.στα αρνητικα η μετρια πιπα και οτι δεν μιλα τοσο καλα ελληνικα.αξιζει σιγουρα ομως επισκεψη!!καλα γαμησια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού