Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κριτική για διπλή κατάθεση στη Χριστίνα. Η πρώτη έγινε πριν καμιά δεκαπενταριά μέρες περίπου και η δεύτερη χθες. Στην πρώτη έπαθα πλάκα στην κυριολεξία. Αισθάνθηκα ότι έπαιζα σε τσόντα. Μπήκε μέσα η Χριστίνα (μετρίου αναστήματος, πολύ μικρό βυζί, όμορφο προσωπάκι, μαύρο κοντό μαλλί, και ελαφρά ασιατικά χαρακτηριστικά) και έχασα την μπάλα. Φιλιά σε όλο το πρόσωπο στα αρχίδια και λίγο στη ρίζα του πέους . Έβαλε καπότα και ξεκίνησε κυριολεκτικά μάχη. Από πάνω αυτή , από πάνω εγώ, 69 με δική της προτροπή με εμένα από πάνω και σεξ ιεραποστολικό με προστυχόλογα΄.

Έτσι, ενθυμούμενος την εμπειρία αυτή ξαναπήγα χθες κατά τις 9 μιας και ήμουνα στην περιοχή για καφέ. Τώρα απογοητεύτικα. Καμιά σχέση χθες. Φιλιά σε όλο το σώμα , εντελώς μηχανικά (και έκανε ΜΠΑΜ αυτό)γύρισε λίγο ανάποδα πάνω στο όργανό μου και τρίφτηκε και μετά μια τυπική πίπα και ιεραποστολικό για τέλος.

Πάντως οφείλω να πω ότι την πρώτη φορά δεν είχε κόσμο (ήμουνα μόνος) ενώ χθες τα δωμάτια ήταν φίσκα και είχε και δυο στο σαλόνι. Οπότε ίσως για αυτό να ήταν έτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού