Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βλέποντας τις φώτο της Nicole ανταποκρίνονταν στα γούστα μου οπότε αποφάσισα να τη δοκιμάσω -η ημερομηνία στο περίπου και το μαγαζί δεν ήταν αυτό αλλά επειδή το άλλο δεν έχει link για κριτική είπα να γράψω εδώ για να ξέρουν οι συναγωνιστές τι παίζει με την εν λόγω κοπέλα...Θα επικεντρωθώ αποκλειστικά στα της συνεύρεσης καθώς όλα τα υπόλοιπα ήταν οκ πολύ καλά. Η Nicol είναι όμορφη αλλά το σπόρ δεν το κατέχει. Εξηγούμε. Πάντα όταν πάω επίσκεψη στα εν λόγω μαγαζιά είμαι καθαρός και περιποιημένος και πηγαίνω στην αρχή της βάρδιας για να είναι ξεκούραστη η κοπέλα. Επίσης δεν είμαι απαιτητικός ούτε έχω προχωρημένα γούστα...'Ομως απαιτώ οπωσδήποτε προκαταρκτικά και μου αρέσει να γεύομαι το κορίτσι από πάνω μέχρι κάτω για μένα αυτό είναι πολύ σημαντικό. Η εν λόγω κοπέλα εκτός του ότι είχε πασαλείψει όλο της το σώμα με ένα περίεργο λάδι-άρωμα δεν μου επέτρεψε να απολαύσω τίποτα από το σώμα της με διάφορες δικαιολογίες του τύπου με ερεθίζει για την κοιλιά έχω ευαισθησία στα πόδια.!!..αν είναι δυνατόν λέω..το μονο που κατάφερα κάποια φιλιά στο λαιμό. Μου χάλασε τη διάθεση και στο σεξ ήταν αδιάφορη...με το ζόρι τελείωσα στην πίπα τελικά..!!..Κρίμα γιατί είναι όμορφη κοπέλα αλλά δεν έχει τον τρόπο και δείχνει να μην ξέρει τι δουλειά κάνει..!!.Και αυτό το λέω με εμπειρία 12 και πλέον ετών σε αυτά τα μαγαζιά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Nicol
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lagonisian, Studio De Paris, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού