Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 390 10
Sex Studio 324810
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κατάθεση έγινε σε άλλο ίδρυμα του ομίλου, αλλά γράφω εδώ για να καταγγείλω με την ευκαιρία τη συμπεριφορά της τσατσάς του Red light. Ενώ λοιπόν έκανα τη γύρα μου μέχρι να καταλήξω στη Μελίνα, πέρασα από το Red light. Η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και θα έκανε 10-15 λεπτά για να βγει όπως μου ανέφερε η τσατσά και μου λέει: "Αν θέλεις περίμενε". Της λέω: "Θα κάνω μια βόλτα και θα ξαναέρθω". Μετά από κάποια λεπτά επιστρέφω, αλλά ήταν ακόμα στο δωμάτιο. Όταν με βλέπει η τσατσά αρχίζει ένα παραλήρημα και να λέει: "Όλο πάτε κι έρχεστε και δεν κάθεστε να περιμένετε... και τι είμαι εγώ;... τι με περάσατε;... τον θυρωρό θα κάνω;". Εγώ κρατήθηκα και δεν απάντησα Θυμός αλλά όποια κι αν ήταν η κοπέλα, ακόμα και 10€ να μου το έδινε, δεν θα έμπαινα με τέτοια συμπεριφορά. Μαλακία Το 2 λοιπόν της βαθμολογίας πάει στην τσατσά του Red light, μόνο και μόνο γιατί μου άνοιξε την πόρτα 2 φορές.

Η Μελίνα λοιπόν...

Ρούμανα στην καταγωγή (με ό,τι καλό συνεπάγεται αυτού Ματάκι), γύρω στα 26-27 την έκανα, γνωρίζει καλά ελληνικά μιας και χρόνια στην Ελλάδα και ειδικά στην Αθήνα, έχοντας εκεί τον κύκλο της και τους φαν της. Από εμφάνιση δεν χρειάζεται να πω πολλά, μιας και δεν είναι δύσκολο να την δει κάποιος. Εν συντομία πρόκειται για μια κοπέλα νταρντάνα και γλυκιά παρουσία με δυνατή πίσω κίνηση. Οι φώτο στο site κάποιες είναι παλιές και έχει κάποια κιλά παραπάνω (το τρώει το πιτόγυρο!), χωρίς όμως κάτι αντιαισθητικό (τουλάχιστον για 'μένα), μιας και εξισορροπείται με το ύψος της! Από βαθμό γύρω στο 6, αλλά της έβαλα παραπάνω λόγω του ότι ξέρει να πλασάρει τον εαυτό της στο σαλονάρισμα... Έτσι και με κέρδισε άλλωστε! Μεγάλο χαμόγελο Να προσθέσω στα θετικά το καλό social καθ' όλη τη διάρκεια μαζί της και την ευχάριστη προσωπικότητα που έβγαλε! Όχι σαν κάτι άλλες που σου λένε ένα ξερό "γειά" και έχουν τα μούτρα κάτω, λες και ψάχνουν την κατσαριδούλα, τη μικρή Τερέζα. Κεφάλι σε τοίχο!

Πέρασμα στο δωμάτιο με το αντίτιμο των 50€ για στάση 69 με προφυλακτικό και κάτι άλλα που δεν τα θυμάμαι! Κουλ
Αφού ήρθε στο δωμάτιο μοσχομυρωδάτη και δροσερή από το μπανάκι της, αρχίζουμε το χαμούρεμα (χωρίς να αφήνει για δάχτυλο) και στη συνέχεια με βάζει κάτω για μια πίπα ρεσιτάλ...!!! Έρωτας Ρουφήγματα, πνιξήματα, φτήσιμο, γλύψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών,... τα πάντα όλα!!! Τέτοια πίπα ούτε τουράκια του 200άρικου! Ναι!

Έπειτα από ταυτόχρονο γλύψιμο σε 69, ενώ έδειχνε κι εκείνη να το απολαμβάνει, πέρασμα στο κυρίως... Ξεκινήσαμε με χαλαρούς ρυθμούς σε ιεραποστολικό, με την ένταση να ανεβαίνει κατακόρυφα γρήγορα με αληθοφανείς κραυγές απόλαυσης από πλευράς της, βρωμόλογα και κλέβοντας πεταχτά φιλιά στο στόμα (αφού δεν τα δίνει και απλόχερα όπως μου είπε)!

Τέλος, πριν φύγει από το δωμάτιο της λέω: "Κάνεις φοβερή πίπα!" για να μου απαντήσει: "Την κέρδισες!", κλείνοντας μου το μάτι κι έπειτα την πόρτα. Δεν ξέρω αν γενικά είναι έτσι με όλους τους πελάτες, αν κέρδισα εξτραδάκια, αν την πλήρωσα παραπάνω απ' ότι οι Αθηναίοι συμπαίκτες στην πρωτεύουσα, αν θέλει να κερδίσει πελατεία εδώ, κλπ κλπ..., μου αρκεί το πως πέρασα και το πως με έκανε να νιώσω!

Γενικά μια πετυχημένη συνάντηση για εμένα μετά από πολύ καιρό! Προσκύνημα Μου είπε θα είναι εδώ μέχρι το Σ/Κ, αλλά θα ξαναέρθει. Θα την ξαναέβλεπα άνετα, μόνο και για την πίπα που κάνει!! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Υπηρεσίες
Professoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.031
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, 6Y44, GAMALILEOS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού