Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα σε όλους , είπα να δοκιμασο την Χριστίνα και εγώ , πολύ καλή επικοινωνία μέσο μηνυμάτων συνεπής στο ραντεβού μας σε γνωστό χοτελ ατο κέντρο γύρο στις 9 το βραδάκι , μολης ανοίγω την πόρτα και την βλεπο είδα μια κοπέλα γύρο στα 35 με ομορφο ξανθό μαλλί έως τους ώμους , όμορφα εκφραστικά μάτια ωραίο χαμόγελο , σώμα μικροκαμωμένο αλλά μοντελε ... ωραία αδύνατα πόδια , πεταχτό κολαρακι , λεπτή μεσουλα αδύνατα χέρια όπως πρέπει να είναι μια γυναίκα αληθινή , και με τεράστιες βυζαρες για ρουφηγμα... Ήταν πολύ επικοινωνιακή είπε ωραίες και σωστές κουβέντες για να σπαση ο πάγος χωρίς να πει κάτι χωρίς νόημα , στην συνέχεια έκανε ένα γρήγορο ντουζ , και ήρθε στο κρεβάτι , όταν την είδα γυμνή ήταν αυτό που περίμενα πραγματικα ομορφο σώμα αδύνατο και σφιχτό με τεράστιες βυζαρες με μεγάλες ρογες που τρελάθηκα να της ρουφάω....μου έκανε μια πίπα παρά πολύ καλή με γλύψιμο στα αρχιδια και κατέβηκε και πιο χαμηλά περιναιω και μετά κωλο όπου ήταν το δεύτερο καλύτερο γλυφοκολι που μου κάνει γκομενα στην ζωή μου....παρόλα αυτά δεν αφέθηκα σε αυτό την ξανά έβαλα να μου πάρει πίπα ... στην συνέχεια φόρεσα καποτα ανέβηκε πάνω μου κεντραρε σωστά την τρυπουλα της πάνω στο καβλι μου και έκατσε με μανία ανεβοκατέβαινε πανό στην πουτσα μου , στην συνέχεια εγυρε πανό μου και μου έλεγε καβλωλογα στο αυτί καθος της τον καρφωνα ..... μετά στα 4 όπου μπήκα στην κολοτρυπηδα της .... πολύ σφιχτή με ωραία αίσθηση και βογκητά από μέρους της πολύ αληθινά (μάλλον ήταν)..και έπαιζε το μουνακι της όπου άρχισε να κατέβαζει πολλά υγρά και έχυσε είμαι σίγουρος ....μετά την γύρισα στην κανονική στάση αγκαλιαστήκαμε είχε άνοιξη τέρμα τα πόδια και την γαμαγα συνεχος ενο είμασταν αγκαλιασμένοι .....όταν ένιωσα ότι πάω να χυσο έβγαλα την καποτα και έτσι όπως ήταν με ανοιχτά τα πόδια έσκυψα και άρχισα να γλυφό το μουνακι της όπου ήταν πεντακάθαρο και μοσχομυριστό , μου ήρθε να χυσο καθος την εγλυφα χωρίς καν να τον παιζο ....... στην συνέχεια αγκαλιαστήκαμε και τον έτριβα στα μουνοχειλα της τον χτύπαγε πανό και τον έπαιζα ενο τον είχα σχεδόν πάνω στην τρυπουλα της γλωσοφιλιομασταν μου έλεγε και της έλεγα καβλωλογα και έτσι έχυσα πολύ σπερμα πανό στην τρυπουλα της και τα μουνοχειλα της ...... η κοπέλα δεν έφυγε αμεσος παρά έμεινε στην αγκαλιά μου μου έλεγε τρυφερά λόγια το ίδιο και εγώ μείναμε έτσι 10 λεπτά μετά πήγε για μπανάκι, με αποχαιρέτησε και ανανέωσα με το ραντεβού μας για το άμεσο μέλλον..έκανα ένα μπανάκι και εγώ και έφυγα ... Συμπέρασμα είναι μια πολύ καλή καθαρή με φινέτσα κοπέλα σοβαρή αλλά καβλιαρα στο κρεβάτι , πολύ καθαρή προσεγμένη σε όλα , πολύ καθαρή αναπνοή καθαρο σώμα και πραγματικα αυτή η κοπέλα δεν σου βγάζει όταν την βλέπεις πως μπορεί να κάνει αυτό το επάγγελμα... εμένα μου έβγαλε μια μινιόν πολύ γοητευτική με τέλειο για τα γούστα μου σώμα κοπέλα της υψηλής κοινωνίας που την σπρωχνη μόνο ο πλούσιος άντρας της και θες και εσυ όταν την βλέπεις να την βάλεις κάτω και να την μπουκώσεις από όλες τις τρύπες......Όσο αναφορά το σοσιαλ πολύ καλό σε νορμαλ πλαίσια όπως πρέπει όταν γνωρίζεις μια κοπέλα !! Ο τίτλος της κριτικής είναι το τραγούδι του σχοινιά ...και όντος είδα στα μάτια της όλα εκείνα που ονειρευόμουν ..μια τέτοια γυναίκα να έχω ....όνειρα... τουλάχιστον έστω για μια ώρα την είχα δικιά μου ...αυτά μάγκες πέρασα τέλεια και θα το επαναλάβω !! Χριστίνα μπράβο !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Saftes87, jimakos900, Marcus77 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2019
στα 80 ηταν και το πρωκτικο;
05 Ιουνίου, 2019
....... στην συνέχεια αγκαλιαστήκαμε και τον έτριβα στα μουνοχειλα της τον χτύπαγε πανό και τον έπαιζα ενο τον είχα σχεδόν πάνω στην τρυπουλα της γλωσοφιλιομασταν μου έλεγε και της έλεγα καβλωλογα και έτσι έχυσα πολύ σπερμα πανό στην τρυπουλα της και τα μουνοχειλα της ......

Θες να πεις ότι σε άφησε να χύσεις στο μουνι της...?
05 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάνω ενοω στα μουνοχειλα όχι μέσα !!!
05 Ιουνίου, 2019
Άλλαξε τιμή στο πρόγραμμα;100 ήταν φουλ
05 Ιουνίου, 2019
την μαγάρισε την κοπέλα με το δύσοσμο Money Mouth Εμμμμ
05 Ιουνίου, 2019
Χμμμ;Χμμμ; Σε άφησε να τελειώσεις στο μουνί της ρε τύπε;;; ψιλομούφα μου φαίνετε!
05 Ιουνίου, 2019
Τύπε...να σε αφήσει να χύσεις στα μουνόχυλα τις δεν δείχνει επαγγελματισμό από μέρους της...κρίμα !!!
05 Ιουνίου, 2019
Σε όλες τις κριτικές του τρίβει τον πούτσο του στα μουνόχειλα της εκάστοτε πουτάνας ή μπαίνει ακάποτα, γιατί όχι και σε αυτήν? Ναι! yolo
06 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε αυτό θα συμφωνήσω και εγώ. Δεν απέχει πολύ το τρίψιμο από την διείσδυση...και όταν ο κόλπος είναι ανοιχτός...
17 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

..συναγωνιστη ειναι κοινο μυστικο οτι το ακαποτο με τις περισσοτερες ..κυριες εδω μεσα παει..συννεφο!!και φυσικα για ευνοητους λογους δεν αναφερεται απο κανεναν..
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2