Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βάση των 2 τελευταίων τίτλων που πρόσθεσαν οι συναγωνιστές παρακάτω και τον δικό μου τώρα,θα μπορούσε να ήταν κάτι σαν τις 50 σκοτεινές και πιο σκοτεινές αποχρώσεις του γκρι.. Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πάμε στο θέμα μας...το ραντεβου εγινε σε ξενοδοχείο των νοτίων προαστίων στο προηγούμενο τουρ της κοπέλας,και κλείστηκε μέσω μηνυμάτων από το προηγούμενο βράδυ μιας και όλες τις προηγούμενες ημέρες δεν μπορούσα να την πετύχω διαθέσιμη. αν και λίγο πολύ τα εχουνε πει οι συναγωνιστές με τις κριτικές τους,να προσθέσω και εγώ τη δικιά μου εμπειρία.
Η κοπέλα είναι αυτή της φωτογραφίας,ηλικιακά οτι δηλωνει,με 10 κιλά παραπάνω,και με πρόσωπό οτι βλέπετε.εμενα προσωπικά δεν με χάλασε γιατί μου αρέσουν οι πιο μπαμπατσικες σε Γενικές γραμμές..αυτό που με χάλασε όμως και δίνω ιδιαίτερη βαρύτητα σε κάθε μου ραντεβού είναι η καθαριότητα..Όταν εγώ είμαι στην εντέλεια απαιτώ να είναι και ο άλλος το ίδιο...τι θέλω να πω...Η κοπέλα αν και μπήκε να κάνει ντουζ στην αρχή,προφανώς θεώρησε οτι κάνοντάς μονο το επίμαχο σημείο θα ειναι καλυμμένη...με αποτέλεσμα να μυρίζει μασχαλιλα και να μου χαλάσει την οποία διάθεσή είχα...παρ' όλα αυτά και ενώ έληξε ο 1ος γύρος και εγώ μπήκα για ντουζ,το θέαμα ήταν να δω την κοπέλα ξάπλα στο κρεβάτι με το κινητό στο χέρι να με περιμένει.πραγμα που σημαίνει πως δεν επεδιωξα 2ο γύρο και αρκέστηκα στο μπουρου μπουρου....
Πάμε για Αλλά..
Να περνάτε καλά και να γ@@@@τε καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
576
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mysterious, manaconda13, old boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού