Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γραφω εδω την κριτικη μιας και το στουντιο super paradise δεν είναι καταχωρημένο , και μιας και πηγα αρχικά να δω την Nantia που δουλευε εκείνη την ωρα στο red light είπα να γράψω εδω την κριτική.

Οπως λεω και πιο πάνω πέρασα πρωτα να δω την Nantia αλλα επειδη ηταν σε προγραμμα μου είπε η τσατσα να περάσω σε μιση ωρα και επειδη βαριόμουν να περιμένω πηγα στην Agapi.

Τα προγράμματα που ανακοινωσε η τσατσα για την Agapi ηταν , 40 απλό , 50 χαλαρά , 60 γλύψιμο , 70 στάση 69 , 80 το αυταρχικο χωρίς κανονικό σέξ , 100 το αυταρχικό με σέξ , αυτά βασικά αν τα θυμάμαι καλά , τα υπόλοιπα με τζακουζια κτλ δεν τα συγκράτησα.

Η Agapi (απο οτι μου είπε η τσατσα) κατάγεται απο βραζιλία αλλα ήρθε απο μικρή στην ελλάδα , και έχει αδύνατο σώμα με καλό βυζί 2άρι νομίζω , και όμορφο πρόσωπο.

Πέρασα με το παράβολο των 60 ευρώ , πρόγραμμα με γλυφομούνι. Σα του αγώνα ξεκίνημα με πίπα με προφυλακτικό σχετικά καλή , συνέχεια με γλυφομούνι οπου υγράνθηκε γρήγορα (μάλλον επειδη ημουν στο ξεκίνημα της βάρδιας της) και τραβήχτηκε λίγο πριν τελειώσει απο οτι κατάλαβα. Στην συνέχεια σεξ με 2 στάσεις πισωκολητό για αρχή και ιεραποστολικό στην συνέχεια , μετά την είπα να με καβαλήσει εκείνη αλλά επειδη η στύση μου με είχε σχεδόν εγκαταλήψει (νομίζω φταίει που δεν κοιμηθηκα καλά το βράδυ και ίσως και να βοηθησε και η χρήση τζέλ) πράγμα που μου συνέβει πρώτη φορά απο όσο θυμάμαι , τελικά τελειώσαμε με το χέρι. Στο μέλλον θα ξέρω αν δεν κοιμηθώ καλά δεν έχει μπουρδελότσαρκα Γλώσσα

Σχετικά καλά ηταν , αλλά το 60αρι είναι αρκετά ψηλή τιμή για το πρόγραμμα αυτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3.401
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού