Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτομηνία χθές και είπα να ξεκινήσει ο μήνας....γαμώντας, μας και το τελευταίο διάστημα με πάει γενικά γαμιώντας εμένα. Μετά από μια σύντομη περιήγηση σε κάποια ιδρύματα και αποτυχία συνεύρεσης με κάποιες άλλες επιλογές κοριτσιών λόγω πολύ κόσμου, κατέληξα στο ντε παρί. Εργαζόμενες η Ναόμι, που έχει τιμηθεί τρεις φορές με άριστες εντυπώσεις, δυο κοπέλες που ήταν σε πρόγραμμα και δεν θυμάμαι ονομα, αλλά ειναι από τις νέες καραβιές και η Ίνα. Επιλογή μου η Ίνα. Χρόνια στο χώρο, γνωστή για τον πέτρινο κώλο της τον καλοσχηματισμένο, γνωστή και ως κωλαρΊνα. Μικρό στήθος, ωραίο κορμί αδύνατο και μια καθημερίνη σχετικα΄γλυκιά φατσούλα. Πρόγραμμα των 70, και πέρασμα στο δωμάτιο.
Την Ίνα την είχα τιμήσει μια φορά στο τατοίου 71 και άλλη μια στο Αριστοτέλους5, ποτέ όμως στο συγκεκριμένο όμιλο. Πάντα οι εντυπώσεις μου ήταν θετικές, χωρίς όμως ποτέ να είναι αυτό που λένε και στο χωρίο μου mindblowing.Είσοδος στο δωμάτιο, και κουβέντα για διάφορα θέματα. ΠΡΟΣΟΧΗ στο θέμα κουβέντας, είναι επικίνδυνη στο να ξεφύγει ο χρόνος και να κλαις με μαύρο δάκρυ. Με τρόπο την έκοψα και ξεκινήσαμε. Μου ανακοίνωσe ότι γενικά έκοψε το ελεύθερο στοματικό και ξεκίνησε μια συμπαθητική περιποίηση στα @@, με φιλάκια και γλειψίματα. Πέρασμα καπότας και μου έφερε φάτσα κάρτα την κωλάρα της σε στάση 69 για ταυτόχρονη περιποίηση. Τυπικό στοματικό χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, ενώ και οι αντιδράσεις της τυποποιημένες και με κραυγούλες στην περιποίηση μου, που κάποιους ίσως να τους έπειθαν, όχι εμένα. Πέρασμα σύντομα στην επόμενη φάση με σεξάκι στην κλασσική στάση. Καλή αίσθηση διείσδυσης, στην αρχή αργά, μετά πιο γρήγορα. Και εδώ όμως classic ατάκες, που ξέρουν ότι πιάνουν και καυλώνουν τους άντρες...not me όμως. Την έπιασα και καποια στιγμή να κοιτάει κ το ρολόι με τρόπο μεν, αλλά εγώ την "τσίμπησα"... Γύρισμα στα 4, για να απολαύσω τη θέα της κωλάρας της. Έντονο σφυροκόπημα με ανεβασμένη αντίδραση και φωνές και μετά από λίγο κατέθεσα βλέποντα και χτυπώντας τα πέτρινα κωλομέρια της.
Συμπερασματικά, η Ίνα όπως είπα και στον τίτλο είναι σταθερή. Σταθερή παίκτρια του 7, τόσο μπορεί ή θέλει να δώσει και τόσο δίνει. Ούτε παραπάνω, ούτε παρακάτω.Αυτό μπορεί να είναι και καλό γιατί ξέρεις τι να περιμένεις και ότι θα περάσεις το minimum καλά, αλλά σε έναν...πουτανόκοσμο που αλλάζει μπορεί να είναι και κακκή αυτή η στασιμότητα γιατί δε δίνεις στον πελάτη το έναυσμα για κάτι παραπάνω, για μια εμπειρία που θα του δώσει το λόγο να σε ξαναεπισκεφθεί. Ο καθένας διαλέγει και παίρνει.
Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ngrig, 6Y44 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού