Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ SOCIAL

Από τη στιγμή που έχω 2 εμπειρίες με την Άννα Μαρία θα γράψω και για τις 2 για να τονίσω πόσο σημαντικό ρόλο παίζει η επικοινωνία και η οικειότητα στο συγκεκριμένο σπορ.

1η φορά
Τη πρώτη φορά που είχα πάει όπως και τη δεύτερη υπήρχε μεγάλη ουρά για τη κοπέλα αλλά επειδή είχα ακούσει πολλά θετικά από φίλους είπα να περιμένω γιατί θα αξίζει. Εμφανίζεται η Άννα Μαρία και βλέπω μία πολύ όμορφη κοπέλα που θα τη δεις στο δρόμο και θα σου τραβήξει τη προσοχή. Μπορώ να πω χωρίς επιφύλαξη πως είναι κι από τις ωραιότερες κοπέλες του χώρου. Γύρω στο 1,68, μαύρα μαλλιά, λεπτεπίλεπτα χαρακτηριστικά προσώπου και άκρα, λεπτή με σφιχτό σώμα, στήθος μέτριο σε μέγεθος, κωλαράκι μικρό όμορφο.
Τη περίμενα πολύ ώρα στο δωμάτιο κ άρχιζα να παίζω με το κινητό. Μπαίνει αυτή και με είδε με το κινητό και αγχώθηκε γιατί νόμιζε πως τη τραβάω με κάμερα. Μου ζήτησε να δει τα αρχεία μου κάτι που θα ήταν παρεξηγήσιμο αλλά το είπε ευγενικά και δεν είχα θέμα γιατί δεν είναι ωραίο να αρχίζεις μια συνάντηση με παρεξηγήσεις.
Όταν λύθηκε η παρεξήγηση, αρχίσαμε να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων καθώς έκανε το ντους της. Κύλησε όμορφα η συζήτηση με χαβαλέ κ αλλαγή πληροφοριών (που μένεις, τι δουλειά κάνεις, πως περνάς τη μέρα σου κτλ) κάτι το οποίο έφερε την οικειότητα και στους 2 μας. Όταν τέλειωσε το ντους της ζήτησα να τη πάρω αγκαλιά και να τη πάω στο κρεββάτι γιατί είχε πανέμορφα και περιποιημένα ποδαράκια και θα ήταν αμαρτία να πατήσει κάτω.
Της άρεσε σαν σκηνικό, και όταν τη πήγα στο κρεββάτι λίγο social και μετά αρχίσαμε το ‘άλλο’ social. H κοπέλα κομπλέ σε όλα της. Με πρωτοβουλίες, καλή πίπα, δεκτική χαμογελαστή, με φιλιά και πατουσάκια που φαίνεται πως ξέρει πώς να τα χρησιμοποιεί ;) . Σαν να έκανα σεξ με τη κοπέλα μου. Σαν γνωστός ποδολάγνος δηλώνω πως η κοπέλα έχει πάρα πολύ ωραία και περιποιημένα πατουσάκια οπότε αξίζει κ γι αυτό. 30 λεπτά κράτησε όλη η ιστορία και για μένα άξιζε το κάθε ευρώ. Έφυγα ευχαριστημένος κ ήξερα πως κάποια στιγμή όταν με πιάσουν καύλες και μοναξιές θα ξαναπήγαινα.

2η φορά
Τη δεύτερη φορά ήμουν πολύ down και είχα πάει στην Άννα Μαρία να με ανεβάσει. Επίσης μεγάλη αναμονή. Ανοίγει η πόρτα, ευγενική χαμογελαστή. Εγώ προσπαθούσα να είμαι θετικός αλλά γενικά δεν είχα πολύ όρεξη για social. Δε ξέρω αν με θυμόταν, δε ρώτησα και δε θυμάμαι αν σχολίασε κάτι. Την είχα κλείσει για 30 λεπτά και λίγο πολύ κάναμε τα ίδια. Με τη διαφορά πως δεν υπήρχε τόση οικειότητα, ούτε φιλιά έδινε, ούτε γενικά η θετικότητα της προηγούμενης συνεύρεσης. Γενικά η κοπέλα προσπαθούσε να με ευχαριστήσει οπότε VFM αλλά φαινόταν πως δεν είχε την ίδια ενέργεια.

Συμπέρασμα
Το ίδιο άτομο με την ίδια κοπέλα και 2 τελείως διαφορετικές εμπειρίες. Στη πρώτη η κοπέλα ένιωσε άνετα και όμορφα και το έδειξε στη δουλειά της και τη δεύτερη μια τυπικότητα. Γι αυτό είναι σημαντικό η κοπέλα να ξέρει τη γλώσσα και να είναι κοινωνική για να μπορείς να επικοινωνείς. Προφανώς γιατί επηρεάζει πάρα πολύ την απόδοση.

Αυτά από μένα. Να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lagonisian, kwstasxat, Studio De Paris

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού