Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325920
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η ημερομηνία ειναι ενδεικτική. Παω για τσαρκα και βλεπω το μαγαζι απ εξω μ αρεσει και λεω ας περασω αφου πρωτα κοιταω στο αλλο site και βλεπω το σωμα της κοπελας. φαινοταν να εχει εντυπωσιακη κωλαρα και μπαινω.
Η τσατσά ευγενικη και εξυπηρετική, χωρις πολλα πολλα φωναζει την Λινα. Η κοπελα σχετικα τουμπανιασμενη και γυμνασμενη η κωλαρα τεράστια και στρογγυλή ωραιο προσωπο γυρω στο 1 68 υψος, μαυρα μαλλια λεπτη κοιλια και γεμάτα μπουτια. πολυ μικρο αλλα φυσικο στητο βυζι με ωραια ρογα.
καλο σοσιαλ και γυρνάει να μου δειξει τη κωλαρα της με ναζι, οποτε ειπα ναι για το απλο των 40 με τη μια. μπαινω μεσα μου αφησε χρονο και οσο θυμώνουν τη κωλαρα της ειχα ηδη καρακαυλωσει, μπαίνει μέσα κοιταει στα ματια κανει ναζια και μου γυρναει τη κωλαρα της και τριβεται πανω στο πουτσο μου μέχρι που εγινα πυραυλος αρχιζει φιλακια στο στηθος μεχρι κατω αργα αργα μεχρι και τ αρχιδια. αρχίζει πιπα αρκετα καλη και της λεω ελα να μπω γιατι θα χυσω στο τελος με τόση καυλα. τη βαζω στα 4 και η κωλαρα της ειναι τοσο μεγαλη και σφιχτη που ενιωθα τα κωλομερια σαν αεροσακους στο ξεσκισμα πανω. μου δινε το χερι να το κραταω για αντισταση το πηγαινε προς GFE και κανει και ψυχολογικο παιχνιδι στο γαμησι πανω με διαφορες ατακες το παει λιγο submissive γκομενα κ τετοια. Τελικα με γυρναει με ενα τσιμπούκι μεχρι να τελειωσω. 2 μερες το σκεφτόμουν αυτο το γαμησι ηταν πολυ καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Λίνα
flamephoenix95
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, ilarionas, hook19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού