Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157148
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Θα μιλήσω για την επισκεψη μου στο Sex and the City. Η ημερομηνία ειναι κατα προσεγγίση. Μπαινω μεσα η τσατσα ευγενικη αλλα αδιαφορη μου λεει εχω την Τσεχα σημερα λεω ποια τσεχα; την ισαμπελα ειναι λεει πρωτο πραμμα βγαινει η ιζαμπελα με το στριγκακι με 15 πόντους τακουνι και με πλησιαζει μου λεει ενω μου μιλαει παραλληλ
η τσατσά "υπηρεσιες πολυ καλες δεν θα βρεις αλλου παρομοιες". το σκέφτομαι λιγο και εκει παρατηρω το πρόσωπο της γιατι μεχρι εκεινη την ωρα κοιτουσα ενα εντυπωσιακο σωμα γυρω στο 1.70-1.75 55 κιλα με πολυ στητο μικρο ωραιο βυζακι και γυαλιστερο δερμα. το προσωπο λοιπον και η φωνη, ενα πρόσωπο που μου θυμιζε τις θειαδες που ζαχαρωνουν εμας τους 20+something, ουλες και ρυτιδες τελειως αταιριαστο με αυτο το νεανικο, σφριγυλο και μοντελε σωμα θα λεγα. Η φωνη εντωμεταξύ ειναι που μου θυμισε τις θειαδες/50 αρες περιπτερουδες που απο τα 2 πακετα την ημερα μοιαζει με φωνή αντρα/τραβελιου ή αγρια φαρυγγητιδα. Δεν θέλω να ειμαι προσβλητικος αλλα στο αλλο site γρφαει 30 ετών και μπαινω και αντικρίζω κατι που δεν περίμενα να δω. Μπηκα με το απλο των 30 για δοκιμη καθως λεω αν ειναι καμια 40αρα+ θα κανει καλο γαμησι και θα γουστάρω.
μολις μπαινω και γδυνομαι ξαπλώνω (εκανα μπανιο πριν παω), στα ηχεια επαιζαν κατι άκυρα απο το ραδιοφωνο και πετυχα κατι ντεκαυλε προγραμματα που για μενα μετραει κ αυτο στην ατμοσφαιρα. ερχεται σε 3 λεπτα πετάει το στρινγκ οπου να ναι χωρίς να δειξει κατι θηλυκο αρπαζει τη πουτσα και αρχιζει να τη φτυνει και να τη χτυπάει δυνατα στο στομα και στα δοντια πιπα υπερβολικα ρουφηχτη χωρις να ερθω ακομα σε πλήρη στυση. τη λεω λιγο πιο ηρεμα συνεχίζει φτυσματα αγρια και ψευτοβογγητα ρουφηγμα της πουτσας πολυ υπερβολικο σε σημειο που φοβηθηκα οταν ακουμπουσε δοντια οτι θα παω για ραμματα μετα (χε χε). Η ολη φαση δεν μου θυμιζε σεξ αλλα ενιωθα οτι πηγα για επεμβαση ρουτινας, συνεχιζει με ιδιους ρυθμους τη λεω αστο και χουφτωνω λιγο και παίζω τη πουτσα μ να τη σηκωσω εγω για να μπω τη ξαναπιανει και τη βαζει στομα περιμενω λιγο ακομα παω να μπω με μιση στυση και τελικα τη λεω ξενερωσα δεν μπορω. λεει ελα ελα δεν εχω προβλημα και φευγω λεει 20 χρονων να μην σου σηκωνεται τοσο νεος, λεω νταξει η τυπισα δεν καταλαβαινει την ειπα 3 φορες κατι και δεν το νιωθει.
Τι να πω ρε παλικαρια εμενα αυτο δεν μου εχει ξανασυμβεί σε μπουρδελο ή στούντιο και τζαμπα πεταξα 30 ευρω και δεν γαμησα καν. Ηταν το σύνολο για μενα, φατσα φωνη μηχανικες κινησεις πολυ σαλιο και αποτομα πραμματα. Στο στούντιο παω γ αυτο το λογο για ενα καλο σεξ με μια επαγγελματια οπου θα με καυλωσει και θα τη σκισω, στα αλλα στουντιο εχω καλες εμπειριες σε σημειο που απόρησα με αυτο που εγινε. εγω σε νεους δεν την συνιστω λογω του προσώπου και του "παντρεμενου γαμησιου" πολυ διεκπεραίωση αντε να τελειωνουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
flamephoenix95
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος, ilarionas, crucifix

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού