Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε όλα τα παιδιά του γκρουπ, νέος στο φορουμ, και κάνω σήμερα την πρώτη μου κριτική, έχω μπει σε Πολλά μαγαζιά της πιάτσας τα τελευταία χρόνια έτσι πήγα και σήμερα.
8 η ώρα το βράδυ και σκέφτομαι να μπω σε οίκο να καταθέσω τις καυλες της τελευταίας εβδομάδας που δεν επροχωρησα σε ερωτική συνεύρεση, Κασσάνδρα αν δε κάνω λαθος το όνομα της κορασίδας, η αλήθεια είναι ότι με τράβηξε το πουτανέ μαλλί της, το είχε κάνει ράστα, η κοπέλα είχε κάνει και τατουαζ κάτι χελιδόνια στο δεξί της μπράτσο, είχε σηκωσει αρκετά το γαλάζιο στρινγκ της ώστε να φαίνεται μεγαλύτερος ο κωλος της, μετά από μικρή συζήτηση τι κάνεις πως είσαι δίνω το μπλε εισιτήριο και εισχωρω στο δωμάτιο ερωτικών συνευρέσεων. Η κοπέλα μπήκε κάπως απότομα και με πεσμένο πεος προσπάθησε να μου φορέσει το σκούφο, κατόπιν μισού λεπτού μαλακιας εγερθητω ο Νόντας.
Πεοθηλασμος ανευ ενδιαφέροντος, κακού προς μετρίου επιπέδου, χωρίς Πολλά πολλά μιας και κατάλαβα ότι πρόκειται για φόλα, όχι λόγο της κακιας πιπας αλλά γενικά με την διάθεση της και του βιαστικού τύπου της, την στήνω στα 4 και μετα ΑΠΟ 4 λεπτά περίπου σφυροκοπήματος καταθέτω.
Εν κατακλείδι πρόκειται για μια κοπέλα που Ναι μεν δεν είναι αδιάφορη εμφανισιακά αλλά στο δωμάτιο δεν αξίζει καν να σκεφτείς να περάσεις μαζί της.
Επίσης παρατήρησα πολύ τρίχα κάτω από τον αφαλό και χαλασμένα δόντια.
Δεν θα επαναληφθεί συνεύρεση μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κασσάνδρα
Tony xx ☭
Μέγας
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18.074
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Επιρρεπής

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2019
Παρατηρώ ότι γίνεται της φόλας τον τελευταίο καιρό στους οίκους.Σπασίκλας
31 Μαΐου, 2019
Η συγκεκριμένη παραείναι.
26 Ιανουαρίου, 2022
Την έχω πάρει και γω είναι όντως η κλασσική φόλα δυστυχώς.
J
jimakos900
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3