Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325806
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα,

Βολταρία στα σοκάκια της αμαρτίας, με πολύ απόθεμα στο εσωτερικό μου και μεγάλη γκαύλα...

Είχα κάνει και την προηγούμενη μέρα τσεκ σε διάφορα σπιτάκια ώστε να μπορέσω να βρω κάποια μωρά καινούργια που έχουν αφιχθεί, όπως:
-Νάντια από Βίλλες(τίποτα/άποψη κατ'εμέ),
-Αγάπη από Βίλλες (δεν ήταν στο στούντιο και γενικά δεν πολυδουλεύει, φαίνεται δυνατό πάντως),
-Άννα από Βίλλες(τίποτα/άποψη κατ'εμέ),
-Αμαριλλύς από Βίλλες (πολύ όμορφο προσωπο, ναζιάρικο κορίτσι, σγουρομάλλικο, φτιαχτά στήθια όπως φαίνονται, θα τιμηθεί κάποια στίμγη...αν και το τίμημα είναι αρκετό εκεί πλέον!!!).
-Βικτώρια ξανθιά, Ουκρανή, στο Ξύλινο (στο 4ο παιδί του Las vegas), ωραίο κορίτσι αλλά έχει κάτι παγωμένο, γράφονται καλά λόγια από συμπαίκτες, εμένα πάντως παρά τη χειραψία που κάνει, βγάζει πάγο, οπότε δε μπήκα.

-Ναταλι, αναμονή στο σαλόνι και βγαίνει το μωρό, πολύ γκαυλόφατσα...
Καλά ρε, πως και δεν έχει γράψει κάποιος τόσο καιρό γι'αυτήν, απορώ...είναι δυνατόν(εκτός αν δεν είδα και δεν διάβασα), κανείς από εδώ μέσα δε πήγε μαζί της??? , το μόνο αρνητικό το τίμημα για να μπεις μαζί της.
Νομίζω το καλύτερο μωρό εμφανησιακά στην περίοδο που διανύουμε τώρα!
Με γκαύλωσε αρκετά αφού ήταν και φρέσκια στη βάρδια της.
Ετών 25-27.
Μακρυά μαλλιά καστανά.
Φορούσε μαύρο κορμάκι και ξεχείλιζαν τα πλούσια στήθια της τα οποία είναι 3άρια-4άρια φυσικά, ωραία γκαυλόφατσα κατ'εμέ, τσιμπουκόχειλα και ωραία περιποιημένα άκρα, πόδια - χέρια, καθαρό σώμα και με καλή διάθεση!!!

Κόστος: 70 για ακα, χαλαρά με 69.

Συνοπτικά:

-Χαδάκια, φιλάκια στο σώμα!
-Μπούκι καλό, βεντούζα τα χείλια αυτά, με ωραίες κινήσεις αλλά όχι κάτι το τρομερό, απλά η θέα της γκαύλας/φάτσας της και το κοίταγμα της με ζέστανε αρκετά.
-Σώμα ωραίο, καθαρό και λείο.
-Βυζοι, φυσικοί με νορμάλ ρόγα.
-Σεξ, καλό, το έχει κατ'εμέ, αν και την πήρα σε μία στάση, με αυτή από κάτω ώστε να την κουμαντάρω και να αντέξω όσο περισσότερο γινόταν!!!
-Γλωσ/λα όχι.(μόνο ένα φιλάκι πήρα στα πεταχτά).

ΥΓ.
1.Πολλά λετά για τέτοιες εποχές.
2.Έστω για το παλμάρε μου, έπρεπε να το πάρω όμως.
3.Όλα είναι σχετικά, σύμφωνα με τα στάνταρ και τις δυνατότητες του καθενός!

Να στε καλά παίδες και να γαμάτε καλύτερα!!!

Με εκτίμηση
GALLAS
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.253
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, Κούλης Χρυσός, crucifix και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού