Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έλαβε μέρος σε παραβαρδάριο ξενοδοχείο. Η εξυπηρέτηση πραγματικά αμεσότατη, καθώς έφτανα έξω από το ξενοδοχείο περιμένοντας απάντηση από άλλο γραφείο που δεν απαντούσε για κανά 2ωρο. Το συγκεκριμένο γραφείο απάντησε αμέσως και μου είπε ανέβα, δε μου έχει ξανασυμβεί.

Μπαίνω λοιπόν στο δωμάτιο και η πρώτη εντύπωση δεν ήταν καλή αλλά έκανα υπομονή αφού η κοπέλα υπόσχεται δυνατές υπηρεσίες, συν ότι είχε πολύ καλή διάθεση και χαμόγελο που κράτησε σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Κάνω 2 βήματα και με αρπάζει κατευθείαν και μου ρίχνει κάτι βαθιά γλωσσόφιλα, ειλικρινά δε με έχει ξαναφιλήσει κοπέλα του χώρου έτσι(θα μπορούσα να την επισκεφτώ μόνο γι'αυτό όσο υπερβολικό και να ακούγετε)
Συνεχίζει με ξεντύνει, εκεί ρώτησα για το παράβολο και από την αντίδραση της θα μπορούσε να μεταφραστεί ως εξής:"Ρε γάμα το παράβολο έλα εδώ να γαμηθούμε". Εκεί πέφτει στα γόνατα και μου παίρνει έναν μαεστρικό τσίμπο με deep για deep και μετά με ρίχνει στο κρεβάτι και μου κάνει μια ολόσωμη περιποίηση. Η κοπέλα πραγματικά ήτανε "all over the place" δεν την προλάβαινα αφού έπαιξα λίγο με το νινάκι της και πήγα να το γλύψω αλλά αυτή μου είχε ήδη φορέσει προφυλακτικό.

Πρώτα ανέβηκε αυτή από επάνω και δούλεψε μόνη της, η συνέχεια έμοιαζε με πόλεμο, σε ωθεί σε μεγάλες ταχύτητες, αλλάξαμε αμέτρητες στάσεις τι στον αέρα, τι στο πάτωμα, το γαμήσαμε όλο το δωμάτιο και με εναλλαγές μια κώλο μια μουνί και το ανάποδο. Τσόντα 100% hardcore, τον έπαιρνε από την μια τρύπα στην άλλη μόνη της και με πολλές σφαλιάρες που γουστάρει. Στη συγκεκριμένη κοπέλα μπορείς εσύ να είσαι το κομοδίνοΜεγάλο χαμόγελο, μπορεί να τα κάνει όλα μόνη της.
Το κοπάνημα ήταν συνεχόμενο επί 40 λεπτά αφού της είπα stop να πάρω ανάσα είχε υπερθερμανθεί τόσο πολύ το εργαλείο που λέω δεν πρόκειται να τελειώσω, όμως μου έκανε μια πίπα διαρκείας, με πολύ επιμονή και μετά την έβαλα στην άκρη του κρεβατιού για ένα mouthfuck απίστευτο, 100% πνίξιμο αδιαμαρτύρητο. Τελείωσα βαθιά μέσα στο λαρύγγι της και τα κατέβασε αμάσητα. Δεν πίστευα ότι θα τελειώσω.

Μετά το ντουζάκι δεν είχα σκοπό να την πιέσω αφού δεν είχαμε πολύ χρόνο, προσπαθεί πολύ στο social και ας μη μιλάει και πολύ καλά, καταλαβαίνει όμως και ρίξαμε γέλιο. Με μαεστρία πάλι κατάφερε να σηκώσει τον κυρ Θάνο και ξεκίνησε μια πίπα αισθησιακή και στο τελευταίο 5λεπτο μου φόρεσε προφυλακτικό, λέω πλάκα μου κάνει. Κοπανηθήκαμε για ακόμα λίγο για πρώτη φορά εγώ έπρεπε να φύγω γιατί είχα αργήσει και αυτή δε με άφηνε. Εκμεταλλεύεται μέχρι το τελευταίο λεπτό και τιμάει αυτά που δίνεις και με το παραπάνω. Κάνω μεγάλη προσπάθεια να μην την επισκέπτομαι με κάθε της επίσκεψη και τα ξοδέψω όλα επάνω της, μόνο που σκέφτομαι τις hardcore σκηνές που γυρίσαμε μμμμγμμμμγ!!

Υ.Γ:Προσοχή σε όσους έχουν προβλήματα με την καρδιά τους, μην την επισκεφθούν, θα τους αφήσει στον τόποΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Houdini, pilotgr, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού