Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 92853
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα συναγωνιστές δε θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους. Είχα μέτρια εμπειρία με τη εν λόγω κυρία.
Επεξεργασμένες φωτογραφίες και κώλος φουλ στην κυτταρίτιδα. Πολύ ψηλή και άβολη για κάρφωμα ειδικά στο αναλ μου έβγαλε την πίστη γιατί δε στηνόταν με τίποτα. Και έχω ύψος 1.87.
Γενικά κακο social και ανύπαρκτο στήθος αν και οφείλω να πω οτι εγώ είμαι βυζακιας. Αχ με θάμπωσε ο κωλος των φωτο που ομως απογοητεύει από κοντά αφού είναι αγύμναστος με κυτταρίτιδα. Άσχημα δόντια και φάτσα επιεικώς μέτρια και σαν μαστουρωμένη. Γούστα είναι αυτά βέβια αλλα εγω προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
232
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, TOMCRUISE, mallias20 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2019
Ρε φίλε μπράβο! Προσκύνημα
Ημαρτον με τις κριτικές εδώ μέσα που αποθεώνουν μπάζα! Τα μουτρα της είναι σαν μην πω, τεραστιο σαγόνι και στόμα κλειστό να μην φαίνονται τα δόντια! Ακόμα κ με το φωτοσοπ είναι επιεικώς κάτω του 5!! Πολύ μέτρια, να μην πω απαράδεκτη για κολ γκερλ... Ναι!

Και σώμα....οκ ψηλή αλλά από πότε αυτό απο μόνο του κάνει κάποια 9άρι? Χμμμ; Εκτός από άβυζη, είδατε τις γάμπες της? Σαν τον 4κεφαλο μου είναι! Και ο κώλος φωτοσοπιαρισμένος φανερά...

Η-ΜΑ-ΡΤΟΝ... Καπέλο
29 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ πάντως σήμερα κάλεσα για να δοκιμάσω καθώς τις προηγούμενες μέρες προσπάθησα το Σάββατο αλλά ήταν γεμάτο το πρόγραμμα της, και από τις κριτικές θεώρησα πως αξίζει η δοκιμή,
Αλλά με πληροφόρησαν πως δεν είναι διαθέσιμη πλέον,αποχώρησε μάλλον...
O
omerta86
(Updated: 29 Μαΐου, 2019) 29 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσωπικά τo βρίσκω λίγο ύποπτo το πρώτο σχόλιο και κυριως την κριτική . Ειδικά το σχόλιο στην κριτική πολύ περίεργο. Αφού την ξέρεις τόσο καλά γιατί δεν έγραφες κάποια κριτική τόσο καιρό για να ''προστατεύσεις'' και τόσους άλλους. Γιατί και τα δύο σχόλια ανέβηκαν με το που έφυγε η κοπέλα. Τυχαία;; Δεν πιστεύω στην τύχη προσωπικά.
υγ. Αν σας καθόταν δηλαδή δεν θα ενδίδατε;; χαχα. Εχετε πλάκα μερικοί που κυκλοφορείτε με κάτι μπάζα 1,50, με φουλ κυταρίτιδα και σας φαίνεται άσχημο αυτό το τούμπανο.
K
kostas21d
(Updated: 31 Μαΐου, 2019) 30 Μαΐου, 2019
Δεν υπάρχει τίποτα ύποπτο φίλε μου, ύποπτος είσαι εσύ που δεν έχεις ούτε μια κριτική, ούτε μια συμμετοχή σε θρεντ! Αν διαβασεις κ δεις ποιος ειμαι κ τι παρεμβάσεις κάνω, θα δεις ότι δεν ειμαι προμοτορας ούτε γλύφτης...ούτε χθεσινός και προσπαθώ να αποδώσω τα του Καισαρος το Καίσαρι.
Έχω μάτια όμως και βλέπω τα μούτρα της (και τα πόδια της), δεν την έχω συναντήσει όμως! Όταν διάβαζα τις κριτικές όμως απορούσα. Παρόλα αυτά έκανα λάικ στις κριτικές που την εξυμνούσαν. Όταν όμως διάβασα την τελευταία κριτική, επιβεβαιώθηκαν αυτά που έβλεπα και απορούσα με τους διθυράμβους!

Δηλαδή αν αυτή είναι 8 και 9, τι ήταν η Νάγια και η Βερόνικα????? Έστω η Χατζή που είναι ενεργή και ούτε αυτή έχω συναντήσει αλλά βλέπω φωτό της και χωρίς φωτοσοπ!

Αν υπάρχει ενα ύποπτο σχόλιο λοιπόν φίλε μου, που υπάρχει, αυτό δεν είναι το δικό μου!!

Δείτε Βαθμολογία στην Cinzia τελευταια! Φταιω εγώ να κράξω? Η κοπέλα δεν βλέπεται στο πρόσωπο (και την έχω συναντήσει πολύ παλιότερα), μπορεί να είναι κορμάρα, μπορεί να κάνει γαμώ τα σερβις, αλλά πρόσωπο δεν είναι ούτε 4. Και πέφτουν τα 7-8 για να μην τις κακοκαρδίσουν....

Παιδιά, γι'αυτο υπάρχει βαθμολογία σε προσωπο, σώμα, σέρβις ξεχωριστά, για να είμαστε αντικειμενικοί σε κάθε σημείο της συνάντησης μας. Άλλο γαμιέται τέλεια, άλλο έχει πρόσωπο 8άρι...Γι'αυτό ο "κατασκευυαστής" του σάιτ έβαλε τόσες βαθμολογίες, για να είμαστε δίκαιοι κ όχι για να παραπλανούμε τους άλλους ή για να μην κακοκαρδίσουμε κάποια. Ο ύποπτος λοιπόν δεν είμαι εγώ φίλε μου, οι προμότορες είναι!!
31 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mόνο και μόνο που παραδέχεσαι ότι δεν την έχεις συναντήσει ποτέ και γράφεις μια κριτική ή έστω σχόλιο καταλαβαίνουμε όλοι τι παίζει. Αμφιβάλλω αν και αυτός που έκανε την κριτική την συνάντησε όντως . Δεν είμαστε μωρά ούτε χτεσινοί. Κριτικές και σχόλια για μια κοπέλα κάνουμε μόνο όταν την συναντήσουμε. Δυστυχώς πολλοί το κάνετε αυτό και μας παίρνετε στον λαιμό σας επειδή απλά δεν σας αρέσει η φωτογραφία.
Επειδή οι άλλοι 8 δεν είναι τυφλοί ή μλες επέτρεψε μου να μπορώ να κατανοώ ποιός λέει όντως την πραγματικότητα.
K
kostas21d
(Updated: 03 Ιουνίου, 2019) 03 Ιουνίου, 2019
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΜΙΑ!!!!
Και ήρθες εσύ να την πεις σε μένα επειδή απόρησα με τους διθυράμβους για την γκόμενα λες και μόνο εσύ έχει καλή όραση, και εγώ δεν βλέπω ότι είναι σαν τραβέλι!
Σκέφτηκα..."δεν θα έχει φωτογένεια"...αλλά ξάφνου εμφανίστηκε κάποιος να γράψει αυτό που όλοι βλέπαμε...

Και πετάγεσαι (να μην μω σαν τι...) να μου την πεις ? Χμμμ;
Και έχεις την εντύπωση ότι κάποιος θα ασχοληθεί μαζί σου? Πιο φέικ πεθαίνεις...

Μάλλον είσαι του γραφείου κ ενοχλήθηκες τόσο πολύ από την κριτική κ το σχόλιο μου, προφανώς είσαι χθεσινός (αφού δεν έχεις καμία συμμετοχή εδω μέσα με κριτικές ή σχόλια στο φόρουμ) και προφανώς είσαι μωρό (που ξέρει να γράφει παραδόξως) αφού κρίνεις από τις κριτικές και δεν καταλαβαίνεις ποιοι προμοτάρουν ποιές!

Εν πάσει περιπτώσει συνάντησε την, την...μούναρα, και πες μας τις εντυπώσεις σου αφού είναι τέτοιο θεόμουνο...και στην τελική πιστευε όποιον κ ότι θέλεις! Στ'αρχίδια μου!!!! Δεν έχω να αποδείξω τπτ κ σε κανέναν, ειδικά εδω μέσα...

ΥΓ: εγώ έχω το θάρρος της γνώμης μου, είπα ότι δεν την έχω συναντήσει κ κρίνω από αυτό που βλέπω! Εσύ έχεις τ'αρχίδια να μας πεις τι υπηρετείς? Γιατί κάποιος που εμφανίζεται σαν μετεωρίτης στα σχόλια κ δεν υπάρχει πουθενά αλλού, μόνο κάποιους σκοπούς μπορεί να εξυπηρετεί κ όχι την αλήθεια! Για πες...?!
03 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aπό τον τρόπο που εκφράζεσαι καταλαβαίνω πολλά, μην ανησυχείς. Απο το κάνω κριτική για κοπέλα που δεν έχω συναντήσει ναι το προτιμώ. Κριτική για κάποια θα κάνω όταν θέλω δεν θα σε ρωτήσω και κυρίως όταν θα την έχω συναντήσει. Εγώ είπα απλούστατα το εξής. Ότι δεν μπορεί 8 άνθρωποι να βλέπουν μια κούκλα ή έστω μια όμορφη γυναίκα και ξαφνικά την ώρα που φεύγει να βρίσκονται 2 που ο ένας παραδέχεται οτι δεν την έχει συναντήσει καν και να λενε ότι είναι σαν τραβέλι. Δηλαδή μόνο εσείς οι δύο βλέπετε και οι άλλοι είναι τυφλοί;;; Εγώ πάω με την πλειοψηφία. Τώρα αν βρεθούν και άλλοι και πουν το ίδιο τότε ναι θα θεωρήσω ότι εσύ λες την αλήθεια.
ΧαμόγελοΤελοςπάντων ας το κλείσουμε εδώ. Για εσάς είναι ένα τραβέλι για μας είναι μια καλλονή. Απλώς θα έλεγα να κάνουμε κριτικές βάση των εμπειριών μας με κάποια . Η εικόνα πολλές φορές ξεγελάει άλλες προς το καλύτερο, άλλες προς το χειρότερο. Δεν συμφωνείς ότι απο κοντά μπορείς να κρίνεις καλύτερα; Εγώ θα σου πρότεινα(δεν σου επιβάλλω φυσικά τίποτα) όταν και αν ξανάρθει να την συναντήσεις και αν όντως πεις τα ίδια τότε δεσμεύομαι ότι θα είμαι ο πρώτος που θα πει ότι είχες δίκιο και εγώ άδικο.
K
kostas21d
04 Ιουνίου, 2019
Επειδή το προφίλ μου είναι ανοιχτό βιβλίο, αν είχες την στοιχειώδη ευφυΐα να με... "ψάξεις", θα έβλεπες ότι είναι η πρωτη (κ τελευταία) φορά που μίλησα έτσι!
Κάποιος το προκάλεσε... Χμμμ;

Στο είπα κ πριν, πιστεψε ότι θέλεις, κατάλαβε όοοοοτι θες, δεν ανησυχώ καθόλου...έχω πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ απ'το τι κατάλαβε ένα τυχαίο μέλος του bou!

Δικαίωμα σου...και αυτό στο ΕΙΠΑ κ πριν, στ'αρχίδια μου! Μαλακία
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8