Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θα σταθώ αρχικά στν τίτλο. Τον επέλεξα γιατί όντας καυλωμένος να γαμήσω milfάκι πήγα στο συγκεκριμένο χώρο κι εκεί η κυρία που ήταν υπηρεσία μου παρουσίασε την κοπέλα και με διαβεβαίωσε ότι θα περάσω καλά σίγουρα.
Βάρδια ήταν η Όλγα, πρώτη φορά την έβλεπα κι ήταν ψηλή ξανθιά αδύνατη με ενδιαφέρον κωλαράκο. Στήθος μικρό αλλά δεν αποτελεί πρόβλημα για εμένα. Πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο. Έρχεται η Όλγα, με ρωτάει αν ξέρω αγγλικά γιατί γνωρίζει ελάχιστα ελληνικά και ξεκινάμε. Δίνει φιλία στο στέρνο κι αρχίζει να κατεβαίνει για γλύψιμο μέχρι και όρχεις. Αφήνει να την θωπεύεις όσο θες. Τό σώμα της έχει την αναμενόμενη χαλάρωση για την ηλικία της (40+ την υπολόγισα)αλλά είναι οκ. Φοράει προφυλακτικό, δεν ρώτησε οπότε λογικά δεν προσφέρει ακάποτο, αλλά καλύτερα κιόλας για μένα και κάνει ένα αρκετά καλό στοματικό, χωρίς δόντι μέχρι να με κάνει πέτρα. Ρωτάει ποια στάση επιθυμώ, της αλλάζω 2 στάσεις (spoon, missionary) και με αρκετή συμμετοχή από εκείνη έρχεται το τέλος στο ομολογουμένως στενό μουνάκι της το οποίο είχε λιπάνει και με gel. Μιλάει λίγο ακόμα μαζί μου, παίρνει τα πράγματα της κι έτσι γυμνή αποχωρεί. Γενικά το πήγα σε GFE φάση κι όχι PSE οπότε γι αυτό που είχα εμπειρία θα πω ότι ενδείκνυται. Από χρόνο αν και καθυστέρησα κάπως για 20 Ευρώ,δεν ενοχληθήκαμε από την υπηρεσία.
Φεύγοντας η υπηρεσία με ξεπροβοδίζει και με ρωτάει αν όντως μ άρεσε, απαντώ καταφατικά κι αποχωρώ.
Θα ξαναπήγαινα γιατί ήταν πολύ vfm το αποτέλεσμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Gingos, xlm και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού