Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολους ! Δεν θα μακρηγορησω και μπαινω κατευθειαν στο ψητο. Αφου διαβασα καποιες πολυ καλες κριτικες για την συγκεκριμενη κοπελα αποφασισα να την επισκεφτω.Δυστυχως αυτη μου η αποφαση αποδειχτηκε ενα μεγαλο λαθος Εμμμμ Η κοπελα νεαρη, αδυνατη με μετρια ομορφια σε προσωπο ! Μπαινει μεσα στο δωματιο πεταει ενα ξερο hello και με κοιταει καλα καλα λες και της σκοτωσα την μητερα. Το πορνοενστικτο μου απο το πρωτο δευτερολεπτο ''φωναζε'' φολα, και επιβεβαιωθηκα Money Mouth Κατευθειαν σκουφο σε πεσμενο πεος και αδιαφορη πιπα.... το μονο θετικο ενα μικρο περασμα απο μπαλες.Φιλια μηδεν, χαδια ισα ισα, παω να την ακουμπησω λιγο επιφανιακα στο μουνι τραβιεται Κεφάλι σε τοίχο! Με στυση μεριπου στο 60% στηνετε μονη της στα τεσσερα οπου παιρνει τετοια σταση με αποτελεσμα να μην μπορω να μπω καν Κεφάλι σε τοίχο! Μετα που λεει κατσε για πιπα .....ΟΧΙ μωρη καριολα ειπα απο μεσα μου θα τον φας εστω και με το ζορι ...την γυρναω ιεραποστολικα οπου με ιδρωτα και κοπο καταφερα να τελειωσω ...

Μακρια φιλοι μου δεν αξιζουν τα λεφτα, μας που με τοσο κοπο τα βγαζουμε, τετοιες κοπελες, με τετοιες υπηρεσιες ...υπαρχουν αλλες που ιδρωνουν την φανελα

ΥΓ δωματιο μεγαλο καλο αν και μυριζε ποδαριλα ΘυμόςΘυμός Τσατσα δεν ενοχλησε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
dimi7064i
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.482
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, DeanCorso, xristos2010 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2019
Πήγα κ εγώ κ την είδα κ εφυγα τρέχοντας,
Δεν είναι ιδιαίτερα όμορφη αλλά θα μου πείτε αυτά είναι κ γουστα,
ηλικία τι λένε 20 κ 24 εγώ την κόβω κοντά στα 35+
29 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνω φιλαρακι σε καμια περιπτωση 24 εγω την κοβω κοντα στα 30
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2