Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...οι φωτογραφίες είναι ακριβείς...θα πάρετε ακριβώς ότι βλέπετε...

...θα συναντήσετε ακόμα και αυτό το προκλητικό βλέμμα που έχει στις φωτό...ωραίο βλέμμα να το βλέπεις και να σε προκαλεί...

...με προκάλεσε...οπότε δεν είχα άλλη επιλογή...πήγαμε σε λίγο πιο άγριο gfe από αυτό που μου αρέσει...δεν με χάλασε...

...το κορίτσι κάνει γαμάτα στησίματα...το έχει στο dna της...

...ένα μεγάλο σημάδι στην κοιλιακή χώρα θα ενοχλήσει κάποιους...όχι έμενα...

...παίχτηκε ένας γύρος...γιατί είχα αδειάσει και αλλού νωρίτερα...αυτή νόμιζε ότι μου έτρωγε χρόνο με την κουβέντα...(τα αγγλικά της είναι καλά)...αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν είχα άλλες δυνάμεις...(sorry μωρό μου...αλλά πηγαίνω με πολλές αυτήν την περίοδο...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...)

...το ντύσιμο της δεν μου άρεσε...που πας έτσι ρε κάβλα?...150 την ώρα πέρνεις γαμώτο...αναβαθμίσου...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...

...τα αυτάκια ήταν γυμνά...οπότε της χάρισα ένα ζευγάρι σκουλαρίκια που έτυχε να έχω μαζί μου...όχι επειδή με είπε όμορφο...απλά μου βγήκε..."γιατί όχι?" είπα από μέσα μου...τι σημασία έχει το ότι δεν θα την ξαναδείς?...

...αυτές στις οποίες χαρίζουμε δώρα...ξανά και ξανά...και που τις βλέπουμε ξανά και ξανά...είναι καλύτερες??...μην χέσω...καμιά φορά αυτές είναι μεγαλύτερες πουτάνες από αυτές που συναντάμε για μία ώρα σε hotel...

...αλλάζω γρήγορα σελίδες στο βιβλίο μου αυτήν την περίοδο...οπότε δεν θα την ξαναδώ...παρόλο που είναι γλυκιά και χαμογελαστή...

...παρόλο που έχει χειλάκι πετροκέρασο...και μάγουλο βερίκοκο...

...καλό ταξίδι Aleksandra3...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, crabtits, kiriakoboy και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2019
Καλο ταξιδι αλεξανδρα λες και πεθανε χαχαχαχαχα
review reaction 1 WHATABOUTFUCK
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1