Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δυστυχώς την πατήσαμε συντροφοι σήμερα και εξηγούμαι.Το κορίτσι ΔΕΝ αξίζει τα λεφτά που παίρνει.Είναι όντως μουνάρα όπως στις φώτος αλλα σιγουρα δε θα την ξανασυναντούσα.
Αρχικά η υποδοχή της ήταν ψυχρη,σα να λεει οκ μπαίνει μέσα αλλος ένας που θα μας γαμήσει..ουτε καν φιλι στο μάγουλο,ουτε καν χειραψία τιποτα.Προσπάθησα να σπάσω λίγο τον πάγο αλλα δεν..Αντε λέω να δούμε μήπως πάρει μπρος με το γαμήσι.Και εκεί που τα χω βγάλει και είμαι έτοιμος να την πλησιασω,μου λέει για μπάνιο και της εξηγώ ότι μόλις έκανα δεκα λεπτά πριν έρθω.Αυτή να επιμένει και λέω οκ δε γαμιεται παω και κάνω ντους.Αρχίζει πίπα μονότονη χωρις αλλα προκαταρκτικα λες και είμαι σε μπουρδέλο!Δε βλέπω φώς και την ξαπλώνω κάτω.Φιλάω βυζια,κοιλιά και μου κάνει παρατήρηση ότι το κάνω πολυ γρήγορα!!Κεφάλι σε τοίχο! Της λέω εννοείς δυνατά? Οχι γρηγορα πρεπει πιο αργα..Οτι να ναι.ΜαλακίαΚατεβαίνω πιο κάτω και ξεκινάω γλυφομούνι ξενερωμένος.Οντως το μουνακι έχει μια υπερτροφία στα χείλη έχουν δίκιο οι προηγούμενοι αλλα δεν το λες και αντιαισθητικό.Πέρασμα καπότας και κάνω να μπω ιεραποστολικό αφου την έπαιξα πρώτα γιατί δεν έβλεπα διάθεση από μέρους της.Μου λέει σιγά μωρο γιατί είναι μεγάλη..Και αρχίζει η υπερξενέρωτη γκόμενα τις μαλακίες,να γέρνει τη λεκάνη προς τα κάτω για να μη μπαίνει ολη μέσα,να βάζει χέρι μπροστά,να με ψιλοσπρώχνει..Τη γυρίζω στα τεσσερα και πάλι μου λεει να μη σπρωχνω δυνατα.Εχω ξενερώσει τη ζωή μου!Τη χύνω με τα πολλα και είμαι σε μια φάση να φύγω ή να μείνω..Λεω δε γαμιέται σιγα τη διαφορα στα λεφτα εδω που φτάσαμε.Αρχιζουμε μια κουβέντα περι ανέμων και υδάτων και την είδα κάπως πιο χαλαρή..Παω να ξεκινήσω δεύτερο γύρο και πάλι μου λεει για μπάνιο.Ε ρε πουστη μου λεω..Είναι θέμα υγιεινής λεει γιατί ο πουτσος σου έχει τα σάλια μου πάνω και ιδρώσαμε πριν.Χμμμ; Τεσπα ρίχνω δεύτερο ντους.Αρχίζει δευτερη πίπα επίσης πολυυυ μέτρια που επέφερε μια χαλαρή στύση.Οποτε της δίνω οδηγίες και αρχίζει να γλύφει ρόγες και να χαϊδεύει μπάλες.Σα να εξηγώ σε πρωτάρα γκόμενα τι να κάνει στο κρεβάτι..Πάλι τα ίδια ξενέρωτα στο 2ο γύρο να γερνει λεκάνη και να τραβιέται και να ακούω καθε τρεις και λίγο ''τς τς''.Επίσης αλλο ξενέρωτο είναι ότι αποφεύγει τα φιλιά και δίνει μόνο κατι πεταχτά φιλιά χωρίς γλώσσα εννοείται.Επιτέλους μου προτείνει κάτι καλό,να τελειώσω στις βυζαρες της..Οποτε βγάζω καποτα και αρχίζω να την παίζω..Αυτη αμέτοχη και να κάνει πως καβλώνει.Της λεω να χύσω καλύτερα στο κωλαράκι σου?Και μου λεει οκ,όποτε ρίχνω τα φλόκια στον κωλο της αλλα κάποια επεσαν σε κωλοτριπίδι και μουνοχειλα.Η γκόμενα φουλ ξενερωμένη τρέχει στο μπάνιο και μου λεει γιατι τα εριξα στα μουνοχειλα και δεν πρεπει και είναι θεμα υγιεινής..Αντε γεια!!!Εβαλα γρηγορα τα ρούχα,αφησα το αντίτιμο και εφυγα.
Συμπερασματικά:
Θετικά:Καλή εμφάνιση(αν εξαιρέσεις τα σκαψίματα από ακμή στο πρόσωπο που προσπαθεί να κρύψει με make up)και το πλαστικό βυζί
Αρνητικά:Συμμετοχή χάλια,φιλιά δε δίνει,κλέβει στο γαμήσι(σε καποια φάση κοιτάω και είχε γύρει τόσο πολυ τη λεκάνη της που ήταν τα 2/3 του πέους έξω και το 1/3 μέσα!!!)και γενικά μικροβιοφοβική.
Ποτέ ξανά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, chris1955, james034 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2019
Κατσε ρε μεγαλε.... εσεις εδω μεσα θα μας τρελανετε τελειως. Οταν σας λενε για την καθαριοτητα και την υγιεινη σας τα περνεται στην κρανα αλλα εσυ εδω μας λες ξεκαθαρα ".Εχω ξενερώσει τη ζωή μου!Τη χύνω με τα πολλα και είμαι σε μια φάση να φύγω ή να μείνω..Λεω δε γαμιέται σιγα τη διαφορα στα λεφτα εδω που φτάσαμε.Αρχιζουμε μια κουβέντα περι ανέμων και υδάτων και την είδα κάπως πιο χαλαρή..Παω να ξεκινήσω δεύτερο γύρο και πάλι μου λεει για μπάνιο.Ε ρε πουστη μου λεω..Είναι θέμα υγιεινής λεει γιατί ο πουτσος σου έχει τα σάλια μου πάνω και ιδρώσαμε πριν.Χμμμ; Τεσπα ρίχνω δεύτερο ντους." οτι την εχυσες την γκομενα και δεν ηθελες να πας να κανεις ενα ντους να καθαρησεις την πουτσα σου απο τα χυσια???? και νευριαζεις και απο πανω που στο υποδειξε??? ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?
26 Μαΐου, 2019
Nαι ρε τύπε με 3 μπανια σε διαστημα μιας ώρας λες και εχω λέπρα ξενερώνω.Είπαμε να είμαστε καθαροι αλλα αυτή έχει ξεπεράσει κάθε όριο.Και αφου την αποσχολεί τόσο,να κάνει κι αυτή 3 φορές.Τέσπα αυτό ήταν το λιγότερο.Η γκόμενα δεν κάνει γι αυτή τη δουλειά.Ισως το χειρότερο ραντεβού ever.
26 Μαΐου, 2019
Το μπανιο αναμεσα στα δυο φασωματα και αυτο στο τελος,
το κανουμε γιατι σεβομαστε τον εαυτο μας,οχι τη γκομενα..
Απαραδεκτος αν δεν εκανες ενδιαμεσα.
28 Μαΐου, 2019
τύπε μετά από πήδημα το πέος έχει πιάσει τουλάχιστον 5 στην κλίμακα FORMET Γερο-μύστης χρειάζεται ντουζάκι.
28 Μαΐου, 2019
Να μπει κανόνας από τα γραφεία .
Και εμείς οι πελάτες με το μπαίνουμε μπάνιο επιτόπου αλλά και οι εργαζόμενες.
Μόνοι η και μαζί.
Αλλά κάποιοι βιάζονται μη χάσουν χρόνο στο μπάνιο...
Δεν είναι όμως έτσι. Για τον εαυτό μας μπορεί να ήμαστε οι πιο καθαροί και απ τους καθαρούς .
Για την άλλη όμως που έρχεται από ξένη χώρα κ συναντά τόσο κόσμο ???
Μπάνιο και οι δύο επιτόπου και χωρίς να μετράει στο χρόνο του ραντεβού.
Μη τρελαθούμε κιόλας . τι σημαίνει έκανα μπάνιο πριν έρθω ?
Και απαιτούμε από τον άλλο να το δεχτεί λες κ μας ξέρει από χθές ...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5