Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στελνω sms το πρωι μου απαντουν διαθεσιμη μετα της 16.00,λεω οκ και βουρ!πηγαινω σε ενα ωραιο στην Συγγρου,χτυπαω μου ανοιγει φιλακι για welcome,ρωταω :"money first?"ναι παρακαλω μου απανταει αλλα δεν εχω ρεστα,δεν γαμιεται λεω κρατα το 10€ για φιλοδωρημα!μπαινω για ντους,πετσετα μια μικρη προσωπου μου ειχε μονο,βγαινω,φορουσε μια σατεν ρομπα,ειπα θα φοραει κατι καλο απο μεσα?τιποτα τζιφος!το κοριτσακι λοιπον (21 ετων ειναι)μου ειπε στην κουβεντα που καναμε οτι το βραδι τελειωσε 05.00 μεχρι να κοιμηθει πηγε 06.00,12.00 σηκωθηκε να προλαβει το πρωινο και ξανακοιμηθηκε μεχρι πριν παω εγω,κρεβατι με σεντονια απο το βραδι οι καμαριερες αφαντες,το δωματιο ειχε μερεμετια αφτιαχτα απο τους μπογιατζηδες και δεν εχει ουτε μπαλκονι ουτε καν παραθυρο!γυαλοτουβλα μονο σε ενα σημειο για να μπαινει λιγο φως!χαλι μαυρο δηλαδη!πως να περασει μια κοπελιτσα ολη την ημερα της σε ενα τετοιο χωρο και να εχει κεφι?η δε γκομενα δεν ηταν απο τον υπνο αβαφη και αφτιαχτη εντελως,εγω την εστειλα για ντους!εκατσα παρολα αυτα μονο για το φρεσκο ηλικιακα που εχει και το ωραιο νεανικο φυσικο βυζακι!δεν θα ξαναπηγαινα ομως γιατι πρεπει να σεβονται τον πελατη και δειχνουν λιγο περισοτερο επαγγελματισμο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
447
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, manaconda13, james034 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού