Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251246
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δε θα κουρασω με εκθεση,δυο λογια με ουσια.
Η ελενη η οποια δε θελει και ιδιαιτερες συστασεις,ειναι μια γυναικα του χωρου που ξερεις οτι θα πληρωσεις και τα χρηματα σου θα πιασουν τοπο.Τα δωματια πεντακαθαρα και στην πενα.Η ελενη απο επικοινωνια,μασαζ και σεξ σε ολα αψογη και κοιταει να σε ευχαριστησει,ωστε να θες να ξαναπας. Το μαγαζι προσβασιμο και με το μετρο μιας και η σταση Αιγαλεω ειναι πολυ κοντα.
Απο σωμα η ελενη κρατιεται πολυ καλα,ωραιο κωλο και βυζι για να το παρκαρεις στη μουρη σου και να το αφησεις εκει για μερες! Το μασαζ της δεν ειναι πασπατεματα εδω και 'κει,σου κανει ενα καλο περασμα με πιεσεις σε μεση αυχενα και ποδια.
Στο σεξ ακουραστη,πιπα με περιποιηση και το κυριοτερο ειναι οτι δεν κοιταει χρονο. Προσωπικα απο τοτε που πηγα με την ελενη,εγινε το στανταρ μου.

''Οπως λεω και σε καθε κριτικη μου'' Αυτη ειναι καθαρα δικη μου εμπειρια με την γυναικα και ισως να διαφερει με αλλου μελους που θα παει μαζι της.Επισης το 8αρι ειναι το νεο 10αρι,μιας και το 10αρι ειναι υπερβολη και κακως το ειχα βαλει σε αλλες κριτικες μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.075
Πόντοι:
6.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 scouser88, pilotgr, ARHS2k και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2019
Πολυ καλο που δεν κοιταει το χρονο η Ελενη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1