Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασμα στον δεύτερο όροφο όπου πήγαινα στοχευμενα για την Βαλερια μιας και την είχα βάλει στο μάτι εδώ και καιρό. Εκανα την τσέπη μου πέτρα και έδωσα το 15αρι που ζητάει η κορασίδα μιας και μου είχε φανεί πολύ εντυπωσιακή στο σαλόνι και ήθελα να της τον βάλω.
Το δωμάτιο σε μέτρια κατάσταση με περιτύλιγματα προφυλακτικά στο πάτωμα και την τσατσά να τακτοποιει εκείνη την ώρα το κρεβάτι.

Ξάπλωσα και περιμένα και μετά από λίγα λεπτά ήρθε και η Βαλερία. Ευδιάθετα κατέβηκε από τα πορνοτακουνα και άρχισε να με χαϊδεύει και να μου τον παίζει. Πέρασμα καποτας πιπα για κάνα τρίλεπτο όπου με ρώτησε αν ήθελα και άλλο και μετά με ρώτησε τι στάση προτιμάω. Την έβαλα λίγο από κάτω όπου πήγε ν κλέψει στην αρχή αλλά τελικά χαλάρωσε τα πόδια της και τον πήρε όλο, γύρισμα στ 4 όπου στήθηκε υποδείγματικα και χωρίς παράπονα και τελείωμα σε αυτή την στάση όπου εκτασε μέχρι να στραγγιξω.

Με ρώτησε αν είμαι εντάξει, ανέβηκε στα πορνοτακουνα και έφυγε χαμογελαστή.

Συνολικά ήταν μια χαρά αλλά δεν υπάρχει κανένας λόγος για 15 ευρώ
Επιπλέον προσωπικά στο δωμάτιο το πρόσωπο της μου φάνηκε πολύ πιο άσχημο από ότι στο σαλόνι οπότε ούτε λόγω εμφάνισης αξίζει το 15.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού