Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα πολύ καιρό να περάσω από το συγκεκριμένο σημείο, τελευταία φορά που πήγα οι κοπέλες που είδα ήταν σκέτη απογοήτευση, τουλάχιστον εμφανισιακά .
Βρισκόμενος σε απόγνωση εκείνη την χρονική στιγμή, από αυτά που είχα δει σε άλλα σπίτια, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου εκεί , και εκ του αποτελέσματος δικαιώθηκα .
Βγήκαν δύο κοπέλες στο σαλόνι, η μια αδιάφορη για τα γούστα μου , η Μάσα όχι ότι είναι κάτι το εντυπωσιακό, αλλά φοβερά συμπαθητική , μελαχρινή, ωραίο προσωπάκι,
εκφραστικά ματάκια , ζεστό χαμόγελο, δεν είναι ψηλή , κοντά στο 1,60 και κάτι. Φορούσε φουστανάκι , δείγμα ότι ίσως θέλει να κρύψει ατέλειες του σώματός της .
Εκπέμπει για φρεσκάδα, μια ζωντάνια, καταλάβαινες αμέσως ότι είναι καινούργια στην δουλειά. Αποφάσισα ότι τέτοια ευκαιρία δεν πρέπει να πάει χαμένη,
διότι μετά από λίγο καιρό και με τις διπλές βάρδιες που συνήθως χτυπάνε , όλες η κοπέλες σχεδόν χάνουν τελείως την αθωότητα τους, σπάνε, γίνονται υποτονικές, και ιδιότροπες .
Κατέθεσα έτσι τον γαλάζιο οβολό και πέρασα δωμάτιο .
Για το χώρο το μόνο που έχω να πω είναι ότι δεν γίνεται να τον κατατάξεις σε κάποια δεκαετία , 80 η 90 για παράδειγμα, αποτελεί ορόσημο εποχής από μόνος του .
Όσοι από τους συμπολεμιστές αποφασίσουν να τον επισκεφτούν καλύτερα να πάρουν μαζί δικό τους σεντόνι , το να ξαπλώσεις και να γαμησεις σε αυτό το κρεβάτι αποτελεί επίτευγμα και θέλει κουράγιο.
Η Μάσα μπήκε δωμάτιο με άνεση πέταξε κατευθείαν όλα ότι φορούσε ξάπλωσε δίπλα και με πήρε κατευθείαν αγκαλιά. Από κοντά είναι ακόμη πιο γλυκιά και πιο θελκτική.
Ωραίο βυζάκι , μουνακι με σκουρόχρωμα πεταχτά μουνόχειλα, δεν την λες αδύνατη , αλλά δεν είδα και κάτι στο σώμα της να με χαλάσει.
Σφιχτό νεανικό σωματακι, ωραίο δερματάκι απαλό , άλλωστε και η ίδια δεν πρέπει να είναι πάνω από 21 χρόνων. Ξεκινήσαμε με γλωσσοφιλα, η αλήθεια είναι ότι δεν τα λες γλωσσοφιλα στο 100% , την γλώσσα της την δίνει πολύ λίγο ,
αλλά από το τίποτα .
Κατόπιν γυρίσαμε 69 , πίπα με προφυλακτικό μετά από απαίτηση μου , το μουνακι της ήταν πεντακάθαρο, αν και υπήρχε επάνω γενναιόδωρη δόση κρέμας, στο γλυψιμο καυλώνει πολύ ,
σε αυτό το σημείο είναι που γίνεται η συμετοχή της ακόμη πιο αισθητή , πίπα κάνει σχετικα καλή.
Την πήρα αρχικώς στα τέσσερα, όντως το μουνακι της δεν ειναι πολύ δουλεμένο , δέχετε ωραία την πούτσα μέσα και το νιώθεις σε όλες του τις διαστάσεις. Ύστερα την έβαλα από επάνω , εκεί είναι και το δυνατό της σημείο .
Κάθεται με άνεση, τον παίρνει όλον μέσα , δεν περισσεύει ούτε χιλιοστό, και αρχίζει και κουνιέται ρυθμικά πιέζοντας ταυτόχρονα την ψωλή σφίγγοντας τα μουνόχειλα της, καμία απολύτως βιασύνη, όλα τα κάνει με ακρίβεια και υπομονή .
Σε αυτή την στάση και της τα έριξα. Ελληνικά παρεπιπτώντος δεν ξέρει καθόλου, ότι έγινε με νοήματα.
Πολύ καλή συμπεριφορά από πλευράς υπηρεσίας. Αν και ξεφύγαμε του χρονοδιαγράμματος δεν μας ενόχλησε καθόλου , ήταν ευγενική και εξυπηρετική .
Υπάρχει από ότι έμαθα από την υπηρεσία και μια φίλη αρκετά όμορφη με την οποία κάνουν φοβερό παιχνίδι μαζί .
Την επόμενη φορά και εφόσον θα έχω πάρει σεντόνι μαζί μου , θα τις πάρω και της δύο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Μάσα
Υπηρεσίες
rambo1982
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
444
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, gonumidis, ThE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού