Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απόγευμα Τετάρτης και μετά από γυρες σε διάφορα περιφερειακά μαγαζια ανεβαίνω στο μαγαζί και πετυχαίνω την Νεαρή νταρντανα Ρωσσιδα Μαριάννα με το πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά σώμα κάπως γεμάτο βέβαια τα επιπλέον κιλά επάνω της είναι αρμονικά κατανεμημένα αφού λοιπόν με την κοπέλα έχω περάσει καλά τουλάχιστον δύο τρεις φορές δεν το σκέφτομαι δίνω το 20€ο στην τσατσά πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η κοπέλα βγάζει τα ρούχα της ξαμπλωνει μπρούμυτα δίπλα μου και απλά με κοιτάζει σαν χάνος αρχίζω την χουφτωνω λίγο στα βυζιά αυτή εκεί με κοίταζε σαν ηλίθια μου μίλαγε βαριεστημενα γενικά δεν αντιδρούσε έχω αρχίσει να ξενερώνω με αυτή την ανεξήγητη συμπεριφορά της Μαριαννας δηλαδή ούτε έδειξε σημάδια βιασύνης προκειμένου να παρακάμψει τα προκαταρκτικά ούτε έκανε τίποτα πραγματικά αυτό το σκηνικό δεν μου έχει ξανασυμβεί σε μαγαζί αιφνιδιαστικά και αφού δεν γινόταν κάτι πιάνω το προφυλακτικό και της το δίνω μπας και ξεκινήσουμε η κοπέλα έδινε μια εικόνα ότι ήταν στον κόσμο της.Ετσι μου περνάει προφυλακτικό και κάνει ένα μετριοτατο τσιμπούκι με χέρι καθόλου καλό αφού χουφτωνα κάπως τα βυζιά της την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και με δυσκολία μετά από λίγο κατάφερα να τελειώσω αφού είχε βάλει πολύ λιπαντικό στο μουνι τής.
Επειδή με την κοπέλα έχω περάσει καλά τις προηγούμενες φορές το ξενερωμα και η απογοήτευση ήταν μεγάλη είναι πολύ άσχημο όταν έχεις καλές εντυπώσεις από μια κοπέλα αυτή να μην ανταποκρίνεται καθόλου αν δεν γουστάρει τη δουλειά καλύτερα να το παρατήσει το σπορ.Μετα από αυτό το σκηνικό μάλλον ήταν η τελευταία φορά που πέρασα με την Μαριάννα δεν βρίσκουμε πεταμένα τα ευρώ στο δρόμο κρίμα αλλά δεν γίνεται διαφορετικά τέτοια συμπεριφορά και υπηρεσίες δεν γίνονται αποδεκτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Kerveras, Επιρρεπής και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού