Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για τον οίκο τα ξέρεται. Παρκάρισμα απέξω με την μηχανή. Στο σαλόνι περίμενα λίγο να βγεί από το δωμάτιο .Μικρωκαμωμένη 1.60 περίπου και 48 κιλά όπως μου είπε. Δίνω το εισητήριο και περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται χαμογελαστή,αφήνει τα πράγματά της και με αγκαλιάζει ρωτώντας με πως με λένε και από που είμαι.Φιλάκια παντού , την παίρνω αγκαλιά και την σηκώνω πάνω μου και εκείνη τυλίγει τα πόδια της γύρω από την μέση μου. Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι, βγάζουμε τα ασώρουχά μας και τριβώμαστε έτσι για λιγο. Της λέω για πίπα και μου τον παίρνει κατευθείαν στο στόμα της χωρίς μωρομάντηλα και σκουπίσματα.(είχα κάνει μπάνιο πριν σπίτι).Πίπα μέτρια με λίγο χέρι, αλλά γλύψιμο αρχιδιών πολύ καλό. Αφού κ΄αύλωσα αρκετά την ξαπλώνω ανάσκελα και αφού εβαλε λιγο σάλιο μου τον αρπάζει μου βάζει προφυλακτικό και τον βάζει μέσα της τραβώντας με δύναμη από τη μέση μου να μπώ όλος μέσα της. Η κοπέλα κουνιώταν με πολύ δύναμη από κάτω, τραβώντας με συνέχεια μέσα της όλον.Ειληκρινά δεν περίμενα ότι ένα τόσο μικρό πλασματάκι θα γούσταρε τέτοια δυίσδηση.Και δεν τον έχω και μικρό. Μετά γύρισμα στα τέσσερα και το ίδιο σκηνικό, να κουνιεται μπρος πίσω μόνη της και εγώ να κάθομαι να την βλέπω. Μετά από λίγο την γύρισα ανάσκελα, έβγαλα την παπότα και της τον έδωσα στο χέρι να τελειώσω στην κοιλίτσα της, ενώ με το άλλο μου χαίδευε και τα αρχίδια. Φιλάκια μετά και τσάο baby.Καλή συνεύρεση, μου άρεσε που ήταν πολύ θερμή και ήξερε πως να γαμηθεί. Νομίζω για μια δοκιμή αξίζει. Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2.882
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, doc_lin, kaavlas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2019
Και εγώ σήμερα πείγα κατα τις 6μιση. Δεν θα ανεβάσω κριτική μιας και ο φίλος απο πάνω τα λέει πολύ καλα. Γλωσσόφιλα, πίπα χωρίς μαντιλάκια και ερωτίσεις, κατευθείαν στο στομα, έγλυψε μπαλάκια χωρίς να της πω, γλειφομούνι, γλειφοκώλι, δάχτυλο αβέρτα. 10/10 συμμετοχή απο την ιδία και όπως πάντα καμία ενόχληση απο την τσατσά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1