Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σκεπτόμενος πως να ενημερώσω χωρίς να παραπλανήσω άθελα μου , πριν αρχίσω να γράφω πρέπει να ομολογήσω ότι μπερδεύτηκα περισσότερο...οπότε μην με παρεξηγήσετε, θα προσπαθήσω να τα γράψω σωστά ξεκινώντας από την αρχή... η υποδοχή έγινε ΌΧΙ όπως την είχα ζητήσει (λάθος) αλλά η εικόνα δεν με χάλασε και έμεινα.Στο πρόσωπο εμένα μου άρεσε, είναι όμορφη κατά την γνώμη μου με γωνίες , ωραίο στόμα και χείλη. Βλέμμα τσαχπίνικο ,αεράτο . Τα μαλλιά τα είχε κότσο τυλιγμένο όλα , το μαλλί δεν έπεσε ποτέ προς τα κάτω , σαν ήθελε να αναδείξει το πρόσωπο της.Το σώμα της είναι γυμνασμένο , με πολύ δυνατή πλάτη και χέρια, όμορφα πόδια και ωραία βυζιά φτιαγμένα.Το δέρμα πολύ ωραίο , μαυρισμένο αλλά ο κώλος απλός χωρίς ατέλειες αλλά όχι τούμπανο. Υπάρχει δυσκολία στην συνεννόηση (φτωχά αγγλικά) αλλά είναι μαγκάκι και με χειρονομίες που σου προκαλούν και λίγο γέλιο έτσι όπως τις κάνει, την βρίσκεις εύκολα την άκρη.Βάζει ωραία μουσική με ηχείο που διαθέτει και δίνει την έναρξη , αφού σε στείλει για μπάνιο. Τα φιλιά τα δίνει στο στόμα όσο θέλεις, φτάνει να αρχίσεις εσύ όμως, και η πίπα είναι καλή αλλά με χέρι το οποίο δουλεύει ως μεζούρα και δεν έχει πολλά πολλά σε αυτό. το μπουκώνει όμως το στόμα όσο μπορεί δεν κωλώνει και σε θέλει να είσαι ντούρος πριν μπεις οπότε κάνει ότι μπορεί για αυτό. Δάκτυλα δέχεται και της αρέσουν, λιπαντικά και τέτοια δεν υπάρχουν αλλά όταν είσαι έτοιμος για να μπουκάρεις , χάνεις χρόνο μέχρι να μπει στον νόημα (μου έδωσε την εντύπωση ότι ηθελημένα γίνεται αυτό) να βάλει το προφυλακτικό με αποτέλεσμα να πρέπει να πιπερώσει πάλι λίγο γιατί είπαμε σε θέλει τούμπανο.στον 1ο γύρο ανέβηκε από πάνω και έδωσε λίγο , όπου κατέθεσα συντόμως γιατί το θέαμα ήταν ωραίο και είχα καιρό να ξεδώσω. με ρώτησε αν θέλω μασάζ , είπα ναι , με έφερε τούμπα και άρχισε ένα δυνατό μασάζ, όπου λόγω σώματος και δύναμης με χαλάρωσε και μου άρεσε.γυμνή από πάνω μου όταν αποφάσισε,με γύρισε και με άρχισε στην πίπα ξανά όπου όταν με έφτιαξε , το καβάλησε το 3πόντο και μετά από ένα ωραίο καβάλημα αρχίσαμε τις διάφορες στάσεις , όπου και καταλήξαμε σε έντονο ιεραποστολικό όπου ήρθε και το 2ο τέλος. Μετά άρχισε με ωραίο τρόπο να μου λέει ουστ. Πάρε μια σόδα, πήγαινε για μπάνιο, και μούγκα στην στρούγκα...πλύθηκα , ντύθηκα και την ώρα που έβαζα παντελόνι με ρώτησε αν θα την πληρώσω με έντονο ύφος. της είπα φυσικά αλλά με το πουλί στο χέρι και κουτσό δύσκολα να βγάλω πορτοφόλι...πήρε τα λεφτά τα μέτρησε , και της είπα Bye bye & goodbye. όλες κινήσεις της μου φάνηκαν προγραμματισμένες. Δυστυχώς από όλη την συνάντηση μου έχει μείνει το "ζητάω τα λεφτά μου" οπότε δεν θα την έβλεπα ξανά. Σαν εμπειρία δεν με χάλασε, αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να ορμήσετε... Συμπεράσματα δικά σας , ελπίζω να μην κούρασα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.309
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Karelis69, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού