Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Call-Girls 8883
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφού διάβασα πολύ θετικά σχόλια για την απόδοση και την εμφάνιση της κοπέλας μετά το κλείσιμο του AD, αποφάσισα να την συναντήσω όταν αναφέρθηκε στο forum.
H συνάντηση κανονίστηκε εύκολα και γρήγορα, παρά την έλλειψη τηλεφώνου από την πλευρά της.
Δεν της χάλασα χατήρι και πήγα στο ξενοδοχείο που μου ζήτησε, λόγω έλλειψης αυτοκινήτου...Εμμμμ
Όμως ξέχασε να μου πει ότι επιθυμεί χαμηλό όροφο, γιατί δε μπαίνει σε ασανσέρ. Με αποτέλεσμα όταν της έδωσα το νούμερο του δωμάτιου σε ψηλό όροφο άρχισε να λέει ακαταλαβίστικα στο τηλέφωνο που κατάλαβα μετά από λίγα λέπτα...Κεφάλι σε τοίχο!
Μπαίνοντας στο δωμάτιο άρχισε να μιλάει χωρίς συνοχή ότι δε μπορεί τους υψηλούς ορόφους, γιατί δε μπαίνει σε ασανσέρ και πρέπει να ανέβει τις σκάλες με τα τακούνια. Προσπάθησα να την ηρεμήσω και την ρώτησα γιατί δε μου το είπε να ζητήσω σε χαμηλό όροφο δωμάτιο. Παράλληλα, προσπάθησα να της ανεβάσω τη ψυχολογία λέγοντας πόσο όμορφη είναι και πόσο την αδικούσε το προφίλ στο AD και οι κριτικές. Αυτό ήταν και η χαριστική βολή... Η γκομένα εξεράγη άρχισε να βρίζει πόσο μαλάκες είμαστε που διαλέγουμε με βάση τις κριτικές και μου είπε ότι σκέφτεται να φύγει...Προσπάθησα να την ηρεμήσω, αλλά δεν καταλάβαινε οπότε της είπα άκυρο το ραντεβού, ντύθηκα της άφησα 20 ευρώ για τα μεταφορικά και πήγα στην πόρτα. Τότε άρχισε να λέει ότι δεν γίνεται να το ακυρώσουμε γιατί έχασε άλλο ραντεβού και να κάτσουμε να ηρεμήσουμε... Επίσης, με ρώτησε αν θα γράψω κριτική και της είπα ότι θέλω θα κάνω και τότε ήταν που άρχισε να με αγκαλιάζει και να μου λέει κάτι βλακείες του τύπου μωράκι να ηρεμήσουμε και θα την βρούμε...Κεφάλι σε τοίχο!
Λόγω περιέργειας πως θα λειτουργούσαμε στο κρεβάτι μετά από όλη αυτή την ένταση αποφάσισα να μείνω που να μην έμενα. Διότι, απλά η κοπέλα απέδειξε περίτρανα ότι πέρα του μοντελέ κορμιού δε διαθέτει τίποτα άλλο για να ζητάει 150 και γενικά να κάνει αυτή τη δουλειά που δεν της ταιριάζει...
Ηλικιακά είναι 35+, με εμφανή τα σημάδια του χρόνου στο πρόσωπό της. Στοματικό ακριβώς copy & paste με την περιγραφή του φίλου, εντελώς προσποιητό και βεβιασμένο να σε καβλώσει. Ενώ, της είχα διευκρινίσει ότι επιθυμώ γλυφοκώλι, αρνήθηκε...Κεφάλι σε τοίχο!
Στο κυρίως πιάτο, στήθηκε στα 4 και ζήτησε δυνατό γαμήσι με κωλοσκάμπιλα με μπόλικα μπινελίκια. Όμως όταν άρχισα να δίνω πόνο μαζεύτηκε και ζήτησε να το πάω χαλαρά και να αλλάξουμε στάση. Όμως και στις άλλες στάσεις διέκοπτε για διάφορους λόγους όπως γιατί έτσουζε το μάτι της...Κεφάλι σε τοίχο! Αποδεικνύοντας ότι και σε αυτό τον τομέα είναι fake, προσανατολισμένη στο εύκολο κέρδος.
Με τα πολλά το τέλος ήρθε στο σώμα της αφού μου έσπασε τα αρχίδια να μην την χύσω στο πρόσωπο γιατί τσούζουν τα μάτια της.
Ακολούθησε κουβέντα όπου συνέχισε να διαμαρτύρεται για το ότι επιλέγουμε με βάση τις κριτικές, ότι το γραφείο δεν την προωθούσε και ότι δεν γίνεται να ικανοποιεί τα γούστα του κάθε πελάτη.
Ξέχασε όμως να πει ότι η ίδια επέλεξε να εισπράτει 150/ώρα για να μπορεί να πηγαίνει στον Αστέρα για μπάνιο και να ζει άνετα. Όταν άλλες γυναίκες εξίσου εμφανίσιμες είτε είναι άνεργες είτε δουλεύουν 5μερο ή 6μερο 8ωρο για 500-700 ευρώ το μήνα.
Ότι κατανοητό να μην κάνει τα πάντα, αλλά οφείλει να ξεκαθαρίζει ειλικρινά από πριν τι κάνει και τι όχι.
Ότι αν έχει ψυχολογικά προβλήματα καλό είναι να επισκεφθεί κάποιο ειδικό για βοήθεια και όχι να βγάζει τα προβλήματα στον επαγγελματικό χώρο της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.602
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kolotrypidolagnos, Sweetandbitter, Iso13 και 65 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2019
Ηθελα να την δω και μαλιστα για 2ωρο με φουλ πρόγραμμα. Μετα από αυτην την κριτικη όμως (συν καποια που ΔΕΝ μου αρεσαν στην ακριβως προηγουμενη, του μανακοντα συναδελφου), ΑΚΥΡΟ πανηγυρικο από μενα!

100ευρω για πεταμα δεν εχουμε. Δυσκολες εποχες εδώ και χρονια, κι θα παραμεινει για αρκετο καιρο ακομα ετσι, η οικονομικη κατασταση της χωρας.
21 Μαΐου, 2019
με τέτοια αρχή, πως σου σηκώθηκε ρε παίχτη;
21 Μαΐου, 2019
Έχω βαρεθεί να διαβάζω για τέτοιες ψυχανωμαλες.. περιπτώσεις, άσε που στο ξεκίνημα μου είχα πέσει κ εγώ σε αρκετές. Μαύρο εντελώς κ μόνο με αυτές που προσφέρουν καλές υπηρεσίες κ συνέπεια. Έλεος πια με τις τρελές κ αυτές που δεν σέβονται τον πελάτη. Υποτίθεται ότι εσύ την πληρώνεις κ μάλιστα αδρά για να σου φτιάξει τη διάθεση κ να σου προσφέρει απόλαυση.. όχι το αντίθετο
21 Μαΐου, 2019
συναγωνιστή σε νιώθω όλοι έχουμε πάθει τέτοιες αποτυχίες πάρα τα καλές κριτικές που μπορεί να έχει από άλλους συναγωνιστές,
τίποτα έπρεπε από την πρώτη στιγμή να έφευγε γιατί όλα τις έφταιγαν όπως είπες .
αλλά εδώ είμαστε να αλλάζουμε γνώμες και να λέμε τις εμπειρίες μας καλές ή κακές, να κατατοπίζουμε τον κόσμο...
21 Μαΐου, 2019
Αδερφέ ευχαριστούμε για την ενημέρωση με την προηγούμενη κριτική είχα ψηθεί και εγώ να την δοκιμάσω με τη πρώτη ευκαιρία αλλά μαύρο έπρεπε να φύγεις τη στιγμή που έφτασες στη πόρτα και ξαναγυρίσες εύχομαι να ήταν το τελευταίο αποτυχημένο ραντεβού σου!
21 Μαΐου, 2019
Πω.. ρε φίλε ΣΟΚ!!! Πως την άντεξες;;
21 Μαΐου, 2019
Έλα ρε φίλε.. Ευτυχώς που έκλεισα στον πρώτο όροφο δλδ.. Τύχη βουνό είχα!!
Απίστευτο.. Εν τω μεταξύ, αυτό για το αμάξι το είπε κ σε μένα. Προφανώς ψέμα κ προφανώς βαριέται να πηγαίνει σε άλλες περιοχές..
21 Μαΐου, 2019
Από 100 ευρώ και πάνω δεν υπάρχουν συγχωροχάρτια...η γνώμη μου πάντα
21 Μαΐου, 2019
Σε αυτή την κατάσταση που περιγράφεις έδωσες 150 ευρώ? Όταν μάλιστα έχεις αφήσει ήδη 20 και είσαι ψυχολογικά φευγάτος πως επανεφερες τον εαυτό σου να κάνει παιχνίδι υπό αυτές τις συνθήκες? Δικαίωμα σου πάντα, απλά απόρησα και ρωτάω? Και συγνώμη κιόλας.
21 Μαΐου, 2019
Τυπε με το μπαρδον αλλα η βαθμολογια την αδικει με τα γραφομενα
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:1
Γενική συμπεριφορά:1
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2