Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχοντας ακούσει εξαιρετικά σχόλια για τις τεχνικές γλυφοκωλιάσματος της Φαίδρας αποφάσισα να την συναντήσω...
Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν εύκολη και η κοπέλα έφθασε στην ώρα της. Φάουλ άπο το γραφείο ότι ζήτησε από την κοπέλα να εισπράξει μπροστά τα λεφτά της συνάντησης, πράγμα που δε μου έχει ξανασυμβεί και αναρωτιέμαι με τι κριτήριο το αποφάσισαν...Χμμμ;
Εμφανισιακά είναι ότι βλέπετε στις φώτος και στα βίντεο. Έχει τα κιλάκια της, την κοιλίτσα της τα οποία λόγω του νεαρού της ηλικίας της δε δείχνουν άσχημα προς το παρόν. Στο μέλλον όμως θα πρέπει ή να ακολουθήσει δίαιτα ή να ξεκινήσει γυμναστική... Πρόσωπο δεν είναι του γούστου μου, δεν την κάλεσα όμως για πασαρέλα...Ματάκι
Μετά τις εισαγωγικές συστάσεις η κοπέλα ξεκίνησε ένα καλό στοματικό, με το καλύτερο ίσως γλυφοκώλι που έχω βιώσει. Απίστευτο ρούφηγμα, γλύψιμο/σπατουλάρισμα, δάγκωμα, κωλοσκάμπιλα... Η κοπέλα το έχει...Ναι!
Μελανό σημείο στα προκαταρκτικά ότι απέφευγε διακριτικά τα δάκτυλα στο μουνί και στο κώλο...Money Mouth
Ακολούθησε καβάλημα από την πλευρά της όπου δεν άντεξα και τελείωσα πολύ γρήγορα...
Μετά τα απαραίτητα φρεσκαρίσματα, ακολούθησε δεύτερος γύρος όπου υπήρξε επανάληψη του εξαιρετικού γλυφοκωλιάσματος διανθισμένο με γλύψιμο των ποδιών μου και ρουφηχτή βαθιά τσιμπουκάρα...Ναι!
Όμως τα καλά σταματούν εδώ γιατί όταν της ζήτησα να στηθεί στα 4 αρχικά δυσανασχέτησε και στη συνέχεια μετά από μερικές μετρημένες βαθιές και δυνατές πουτσιές μου ζήτησε να σταματήσω γιατί πονάει, είναι κουρασμένη και δε την βολεύει η στάση...Κεφάλι σε τοίχο!
Προσπάθησα να συνεχίσω εμφανώς ξενερωμένος με άλλες στάσεις και στοματικό, μέχρι το τέλος που ήρθε στο στόμα της καταπινοντάς τα μέχρι τελευταία σταγόνα...Ναι!
Ακολούθησε social στο οποίο ήταν ευχάριστη.
Θεωρώ ότι το πακέτο που προσφέρει στα 170 είναι υπερτιμημένο, λόγω εμφάνισης και εμφανών σημείων κόπωσης στην απόδοσή της που κινείται σε PSE επίπεδα.
Καλό θα ήταν να παίρνει μερικές μέρες ρεπό την εβδομάδα και να μην ξενυχτά, διότι όταν ζητά 170/ώρα αναμένεται και το ανάλογο επίπεδο υπηρεσιών/εμφάνισης...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.595
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Iso13, STAVROS6969, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2019
Και έλεγα να το τολμήσω σύντροφε
O
omerta86
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1