Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105455
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απ'τις τσάρκες που είχα κάνει, σαν κοπέλα την είχα "τοποθετήσει" στις εμφανίσιμες και στις "top" παρουσίες...

Την είχα δει τέσσερις φορές αν δε κάνω λάθος,και πάντα ήταν εντυπωσιακή με ωραία εσώρουχα και σαλονάρισμα με άνεση...Κουλ
*Για όσους δε τη γνωρίζουν πρόκειται για μία κοπέλα με μακριά μαλλιά.(*καστανόξανθα-κάνει διάφορα χτενίσματα).Πρόσωπο πρόστυχο-έκφυλο,σώμα μοντελέ καλλίγραμμο,βυζιά ενισχυμένα,κώλος καλοσχηματισμένος και κάποια τατουάζ....Στο σαλόνι ίσως κάποιους να τους εντυπωσιάσει,(*μέσα σε αυτούς και εμένα) ίσως απ'την άλλη τα τατουάζ και όλο το σουλούπι να τους κάνει να αδιαφορήσουν...Ματάκι

*Με την επιλογή του απλού προγράμματος μπήκα στο δωμάτιο....
*Το στούντιο αυτό πριν μερικά χρόνια αποτελούσε έναν περιποιημένο χώρο και εξοπλισμένο....Αυτά ανήκουν στο παρελθόν...Λύπη

•Η σημερινή κατάσταση είναι:
Ο φωτισμός δε ρυθμίζεται σωστά...
Σεντόνια ακάθαρτα...
Ντουζιέρα-Καμπινα ντουζ που δε λειτουργεί σωστά....Και γενικά χάλια με λίγα λόγια....Κεφάλι σε τοίχο!
Για να μη μακρυγορώ πάμε τώρα στην "είσοδο" της Βαλέρια στο δωμάτιο...
Δε μπορώ να πω εντυπωσιακά εσώρουχα σε ροζ χρώμα,ίσως το μόνο θετικό...
•Τα προκαταρκτικά αποτελούν μάλλον άγνωστη λέξη...Δεν έγιναν ή δε συμπεριλαμβάνονται στο πρόγραμμα...Χμμμ;
•Στοματικό σε μη ετοιμη περιοχή και με υπερβολική χρήση χεριού...Μαλακία
•Τοποθέτηση με gel...
Και έναρξη στο σεξ...
Μη φανταστείτε συμμετοχή και ένταση....
Τίποτα από τα αναφερθέντα....
Μέσα σε λίγα λεπτά ολοκληρώθηκε η συνάντηση χωρίς να μου αφήνει και πολλά να θυμάμαι...

Κρίμα καθώς πρόκειται για εντυπωσιακό σώμα...Μου θύμισε αρκετά τη συνάντηση στο "γειτονικό" κατάστημα πριν λίγες μέρες με τη Λολίτα...Κεφάλι σε τοίχο!
Ίδιες υπηρεσίες δηλαδή...

●Για κανα 20ρικο ίσως....

Καλή συνέχεια...Και καλά να περνάτε!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Marcus77, Nick1000 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2019
Χαλιά μαύρα εδώ και πάρα πολύ καιρό η Κασσάνδρας και οποία μαγαζιά υπάρχουν ακόμα εκεί και υπολειτουργούν κοπέλες που σκυλοβαριουνται πεταμένα λεφτά η οποία απόπειρα να δοκιμάσει κανείς σκεφτείτε ότι το πρωί ούτε που ανοίγουν έχει πεθάνει το σκηνικό στην γειτονιά αυτή μακριά....
14 Σεπτεμβρίου, 2019
Γειά σας αλάνια. Θα τοποθετήσω εδώ αυτό που θέλω καθώς είμαι νέο μέλος και δεν γνωρίζω πως δημιουργείται μια συζήτηση στο φόρουμ θυμάται κανείς εν έτη 2009 2012 μια μουναρα μελαχρινή Νικόλ Βουλγάρα με τούμπανο βυζι και κολο στο Κασσάνδρας 6?γνωρίζει κάποιος που δουλεύει?
14 Σεπτεμβρίου, 2019
@ziz69 φιλαράκι η Νικόλ που αναφέρεσαι, στουντιακά τελευταία φορά είχε δουλέψει στον "γερμανικό" όμιλο...αλλά τον τελευταίο χρόνο τουλάχιστον το έχει γυρίσει στο cg σε κλειστό κύκλο ή περιστασιακά σε κανα γραφείο...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3