Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157359
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Σάρα,όμορφο προσωπάκι με πράσινα η γαλάζοπράσινα μάτια,κοντό μαλλί ,θυμίζει λίγο αγοροκόριτσο ψάχνοντας όμως να βρώ κάτι value for money στα στενά της θεσσαλονίκης θεώρησα πως τα 40 η τα 50 για τσιμπούκι άνευ καπότας και 69 ,η ακόμα και τα 80 για 2 φορές είναι value for money....
Nαι θα ειχαν αξία αυτα τα χρήματα αν και εφόσον η κοπέλα έκανε παιχνίδι....
Η κοπέλα ηταν ζωντανό πτώμα,λες και δεν της αρέσει αυτο που κάνει ή το κάνει με το ζόρι.....
Προσωπικά ουτε κανένας άπλυτος είμαι αλλα ούτε και άπληστος και έχω απαιτήσεις χωρίς να βάλω το χέρι στην τσέπη......
Η κοπέλα σαν εμφάνιση δεν ειναι και καμία μουνάρα ,αλλά βλέπεται, έχει ωραιο προσωπάκι,γλυκό και ωραίο στητό μετριου μεγέθους βυζάκι,άσπρο δέρμα .....απο κωλαράκι δεν ειναι άσχημο,αλλα η διάθεση της ειναι κατω του μετρίου ...Δεν ξέρω αν δεν της αρέσουν οι άντρες η δεν της αρέσει η συγκεκριμένη δουλειά.......

Η αλήθεια είναι πως με έκανε να περάσω μαζί της η κριτική του προηγούμενου "συναγωνιστή"...αλλά για μένα δεν έχει καμία βάση η κριτική του......Καμία σχέση με όλα όσα είδα και συνάντησα εγώ......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.544
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, ilarionas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2019
Τυπε μου εγω την Σαρα την εχω παρει και περασα μια χαρα μαζι της. Ισως δεν ηταν η μερα της αλλα θα επρεπε να παρει ρεπο αν δεν αισθανοταν happy να δουλεψει
A
acapoeira
20 Μαΐου, 2019
Προφανώς η κριτική σχετίζεται με τη συγκεκριμένη συνεδρία.
Δυστυχώς φαίνεται ότι πολλές κοπέλες έχουν σημαντικά
κυμαινόμενη απόδοση, η οποία εξαρτάται από τη γενικότερη
διάθεσή τους ή από το πόσο συμπάθησαν τον πελάτη.
21 Μαΐου, 2019
διάβασα κι άλλες κριτικές η κριτική του Gallas είναι για μένα ισως η πιο αξιόπιστη...Σου λέει πως ηταν ενα "μέτριο φαγητό",ισως εγώ να ημουν πιο αυστηρός με την κριτική μου.....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3