Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Με μεγάλη λύπη σας ανακοινώνω ότι παίζει αυτή να είναι η τελευταία φορά που πάω σε οίκο ανοχής, γτ δεν γίνεται άλλο τους ανεχόμαστε τόσο καιρό.

Πήγα στον εν λόγω οίκο για δοκιμή διότι έχω μια αδυναμία στις Λατινες. Ομως αυτο που εζησα δεν το εύχομαι Ούτε στον χειρότερο εχθρό μου. Λοιπόν τίγκα καυλωμένος πάω να γεμίσω τη σοφία που λιγουρευτγκα από τις φωτογραφίες. Καμία σχέση, είναι πιο παχιά από ότι δείχνει στις φωτογραφίες. Μπαίνει μέσα με ένα σωρό υγρομαντηλα, ένα μπουκάλι λιπαντικό και μια φάτσα αγκαριας που βλέπω μόνο όταν εξυπηρετουμαι από δημόσιο υπάλληλο. Είχα κάνει αποτρίχωση, είχα πλυθεί και πάλι αυτή πήρε ένα υγρομαντγκο και σκούπιζε σαν να σκούπιζε τζαμί στα φανάρια. Η πίπα μόνο πίπα δεν ήταν. Σαν να μου έκανε χάρη, ούτε σάλια Ούτε τίποτα, και ούτε πέρασε ένα λεπτό και τόλμησε να πάει να μου φορέσει κάποτα ενώ δεν ειχα καυλωσει. Ουτε να μου την παιξει, ούτε να μου γλειψει μπαλες Ούτε τπτ.

Όταν ήμουν κάπως έτοιμος πάει να μου φορέσει καποτα και εξεπλαγη απο την ανικανοτητα της να μγν Μπορεί να κανει ΟΥΤΕ αυτό σωστά. Την φοράω και χωρίς να πω κάτι (όχι ότι μπορούσα εφόσον δεν μιλάει ούτε ελληνικά Ούτε αγγλικα) κάθεται σαν ΑΣΤΕΡΙΑΣ και περιμένει να την γάμησω με ενα υφακι αντε τελείωνε. Εκει τα πηρα και της ειπα να φυγει. Βγηκα απο το δωματιο με νευρα , τα ειπα στην τσατσα και εκλαψα τα λεφτα μου.

μαύρο στην Σοφία μαύρο και στον οίκο. Αυτή η εμπειρία με βοήθησε να αποφασίσω να απέχω τουλάχιστον μερικούς μήνες από τους οίκους ανοχής. Έλεος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Σοφία
highlanderPoutsa
Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πυθαγόρας(2), ramada, oti na nai και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2019
Τα λεφτα γιατι δεν τα πηρες πισω δεν καταλαβα αφου δεν γαμησες
20 Μαΐου, 2019
Σου αξιζε η φολα γιατι δεν συμπαραταχθηκες με τους μπουρδελιαρηδες που κανουν αποχη. Λες και δεν αντεχεις ενα μηνα.
PV
Peter Van Norden
20 Μαΐου, 2019
Καλά έκανες κ έγραψες την εμπειρία σου να γλυτώσει κάνας άλλος,το συγκεκριμένο σπίτι είναι φολοσπιτο.
Μην απογοητεύεσαι υπάρχουν κ καλά μπουρδελα.
review reaction 1 Manaveis_27
21 Μαΐου, 2019
Πραγματικά δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή που μπορεί να κάνει κάποιος απο αυτά τα δύο μαγαζιά Λιοσίων 73 πάνω και κάτω βιασύνη ξεπετα χτύπημα πορτας στο5λεπτο στα μαγαζιά αυτά η αποχή πρέπει να είναι επ αόριστον μην πετάτε τσάμπα τα λεφτά σας υπάρχουν και στους γύρω δρόμους αλλά μαγαζιά και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περάσετε καλύτερα
29 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν γνωριζα για καποια αποχη; δεν πολυμπαινω στο σαιτ των μπουρδελιαρηδων. Επιπλεον εγω στην περιοχη μια χαρα ειδα κοσμο, δεν ξερω για ποια αποχη μου μιλατε ....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5