Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 30 10
Call-Girls 51416
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες. Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους απο εμας. Την ναντια δεν την ηξερα μεχρι που την προτεινε ενας φιλος. Αυτος θα την επερνε το Σαββατο βραδυ και την Κυριακη θα μου ελεγε τα αποτελεσματα. Πραγματι την Κυριακη μιλαμε και μου λεει να προχωρησω με κλειστα ματια. Ηθελα να κανω το σκινικο Δευτερα αλλα η ναντια πετουσε για Πολωνια και μονο την Κυριακη μπορουσε. Τηλεφωνω στο γραφειο και παω να την κλεισω για 9.30 αλλα μου ειπαν οτι μονο στις 8 μπορει. Το ραντεβου κλειστηκε σε γνωστο ξενοδεοχειο περιξ της καλαμακιου. Η θεα ναντια καθυστερησε 10/15 λεπτα και εκει που ημουν ετοιμος να παρω τηλεφωνο χτυπαει η πορτα. Μπαινει η ναντια και μενω εκπληκτος απο το προσωπο της. Ειναι οπως το βλεπετε στις φωτογραφιες και καλυτερο. Μολις μπηκε επεσε το πρωτο γλωσσοφιλο και με ρωτησε τι θα κανουμε για να βγαλει τιμη. Της ειπα οτι θελω anal και cim και μου λεει 190 ευρω. Την πληρωνω και παει στο μπανιο για να ετοιμαστει. Μετα απο πεντε λεπτα βγαινει με την πετσετα και ερχεται στο κρεβατι για να αρχισουμε. Μολις ξαπλωσε διπλα μου καταλαβαινεις οτι η κοπελα ειναι επαγγελματιας και ξερει οτι αυτο που ζητας πως να στο δωσει. Φορουσε ενα μαυρο κομπινεζον οπου και με τις ζαντιερες να κρατανε το καλσον. Μια σκετη καυλα. Επισης στο κρεβατι δεν εβγαλε το μαυρα ψηλουακουνα παπουτσια οπως γινεται στις πορνοταινειες. Απο τα γλωσσοφιλα περασα στο γλυψιμο οπου γευτικα το νινακι της και την κωλοτρυπιδα της. Η κοπελα ηταν απολυτα καθαρη και ενα τελειο αρωμα. Το ενα χερι μου δουλευε το μουνι της και το κωλο της και το αλλο τα βυζια της και το στομα της. Θεωρω το γλυψιμο μουνιου και κωλου οτι ειναι σεβασμος προς τη καθε κοπελα και αποτελει μερος της συνευρεσης. Μετα τον δινο πιπα (πολυ καλη) και αρχιζει το σεξ. Μετα απο λιγο βγαινω απο το μουνι της και αρχιζω να πηγαινω προς τη κωλοτρυπιδα της. Η ναντια με την εμπειρια που εχει τον πιανει με δυο δαχτυλα και τον κατευθυνει σωστα και με το σπρωξιμο το δικο μου μπανω μεσα. Η απολυτη απολαυση. Το ιδιο σκινικο συνεχιστηκε σε ολες τις στασεις με εναλλαγη μουνιου, κωλου και πιπας να ειναι επαναλαμβανομενη. Σε ολα αυτα προσθεστε γλωσσοφιλα, δαχτυλα παντου και πιασιματα και καταλαβενεται τι εγινε. Το κοριτσι αντεχει στο σφυροκοπημα τοσο που στο τελος εχεις εσυ πεθανει. Στα 25 λεπτα σφυροκοπηματος με ρωταει εαν θελω squirting και μεχρι να απαντησω το ειχε ηδη κανει. Αλλη απολυτη εμπειρια. Μετα απο λιγο αποφασιζω να της τα σερβιρω αφου δεν ειχα χρονο για δευτερο γυρο. Στεκομαι ορθιος και αυτη καθιστη στο κρεββατι. Βγαζει το προφυλακτικο και αρχιζει τη πιπα. Μετα απο περιπου δεκα λεπτα ειμαι ετοιμος να καταθεσω, η ναντια το καταλαβαινει μειωνει την ενταση της πιπας ωσπου ερχεται η λυτρωση. Η κοπελα στραγγιξε και την τελευταια σταγονα. Η ναντια ειναι η απολυτη pse. Αξιζει και το τελευταιο ευρω που παιρνει. Εχοντας μεγαλη εμπειρια με κοριτσια απο ολον το κοσμο μπορω να πω οτι με τη ναντια εκανα το καλυτερο γαμισι της ζωης μου. Η κοπελα ειναι βαρυ πυροβολικο, εμπειρη και κανει τα παντα. Η συμπεροφορα της πολυ καλη οπως και τα αγγλικα της. Στα μειονεκτηματα ειναι οτι εχει καποιους ραγαδες στη κοιλια οπου και τους κρυβει με το κομπινεζον και ειναι αχλαδοκωλλα ελληνικης κοπης. Εαν ειχε σωμα μοντελε προφανως θα ηταν και πορνοσταρ αλλα με αυτα που προσφερει δεν σε νοιαζει ο αχλαδοκωλος. Τα 190 ευρω με πακετο anal και cim ειναι πολλη καλη τιμη. Επισης εχει κανει και ανορθωση στηθους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
483
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Iso14 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2019
Με περίπου τον ίδιο σωματότυπο, ομορφιά προσώπου και ηλικία και ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες παίρνεις την Ιζαμπέλα τη Ρουμάνα με 70 ευρώ φουλ και χωρίς να κοιτάζει ρολόι...
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1