Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261689
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την αννουλα την γνωρίζω τα τελευταία 5 χρόνια , σαν τώρα την θυμάμαι στα πρώτα βήματα της στα πρώτα της ραντεβού όταν δυσκολευόταν όταν της κατέθετε το μελανά ζωμό στο στόμα μέχρι την σημερινή εξέλιξη της σε απόλυτο μηχάνημα ηδονής που πλέον ξύλο μπαίνεις πριονίδι βγαίνεις Ναι!Ναι!.
Έχουμε συναντηθεί πάνω από 30 φορές τα τελευταία χρόνια μπορώ να πω με σίγουρα .το χτεσινό μας ραντεβού εγεινε στο lacoba η
Αλλιώς το στρατηγείο μου όπως το αποκαλώ πλέον μιας και τα περισσότερα ραντεβού μου με κοπέλες του χώρου τα κάνω εκεί .
Εχτές 11.30 το βράδι λοιπόν τα βράδι με το ραντεβού να έχει κανονιστεί δυο ημέρες νωρίτερα μιας και κακά τα ψέματα και εγώ που είμαι παλιός πελάτης της δύσκολα μπορώ να την βρω στο τηλέφωνο λόγω φόρτου εργασίας δυστυχώς για μένα Κεφάλι σε τοίχο!
Είχα φυλάξει αρκετά αποθέματα καυλας από τις προηγούμενες ημέρες .
Χτυπάει πόρτα έρχεται η αννουλα με μαύρο μίνι φορεματακι αρωματισμένη και μοσχομυριστη όπως πάντα , αγκαλίτσες φυλάκια λες και συναντάς την γκομενα σου μετά από ταξίδι και έχεις Καιρό να Κατσικογάμης .
Γδύνεται μπαίνει για μπανάκι και Βούρ στο αγώνα αρχηζουμε παθιασμένα γλώσσοφιλα χουφτώματα και με πλούσια λόγοδιαροια από την Άννα όπως για παράδειγμα σκίσε μου απόψε καυλα μου και άλλα συναφή καυλολογα .
Άρχισε με με πίπα σεμινάριο όπου καταλήξαμε σε 69 μιας και ήθελα να της ανταποδώσω την καυλα και να γευτώ το γλυκό μουνακι της πάντα περιποιημένο καλό ξυρισμένο και καθαρό επέλεξα να χύσω έτσι στο πρώτο γύρο γιατί ήθελα να έχω περισσότερες αντοχές στο δεύτερο γύρω για την λαχταριστή κωλαρα της που κολάζει και άγιο .
Αφου χυσαμε και οι δυο πήγαμε αμφότεροι για μπανάκι , μετά κουβεντούλα και χαλάρωση μέχρι την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου με πίπα σεμινάριο από μεριάς της δεν άργησε να μου τον κάνει πέτρα σε σημείο να σπάσει . Πέρασμα σκουφου και βουρ για την κωλαρα της ανέβαινε από πάνω μου ανάποδα με έναν καλυτεχνικο τρόπο τα πόδια της να εφάπτονται ακριβώς πάνω στα δικά μου και αρχίζει να μπαίνει με αργές κινήσεις σιγά σιγά στο σφιχτό της κωλαρακι παρά την αρκετή χρήση άρχισε και χτυπιοταναι σιγά σιγά αναιβαζοντας ρυθμό και εγώ να παίζω με τα βυζια της μόλις κατάλαβα το τέλος την κατέβασα να της τα δώσω στο στόμα
Μιας και είναι η αδυναμία μου αυτό .
Καπως έτσι τελείωσε το υπέροχο ραντεβού μας κάτσαμε για λίγο κουβεντούλα και τσιγαράκι μέχρι σιγά σιγά να ετοιμαστεί να φύγει εγώ έκατσα λίγο ακόμα να συνέλθουν τα ποδαράκια μου .
Συμπερασματικά Για εμένα η Άννα είναι ένα από τα στάνταρ μου μιας και δεν την αλλοίωσε η δημοσιότητα που πήρε όπως κάποιες άλλες που καβάλησαν καλάμι μετά από κάποιες κριτικές , όπως ήταν στα πρώτα της βήματα που έκανε τα πάντα να ευχαριστήσει το ίδιο κάνει και τώρα αυτό έχει εκτιμηθεί ιδιαίτερα από εμένα γιατί λίγες κοπέλες εκτιμούν πραγματικά τους πελάτες τους .
Καλά γαμήσια σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ν
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, TurboLover, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2019
Φίλε λες σε κάποια παράγραφο: λες και συναντάς την γκομενα σου μετά από ταξίδι και έχεις Καιρό να Κατσικογάμης . Αν την έχεις πάρει πάνω από 30 φορές φίλε μου είναι σχέση σε σημείο αραβόνα !... και όχι απλή γκόμενα...
M
mugsans
19 Μαΐου, 2019
Τύπε ξεπέρασες και τον Πινόκιο,εύγε!Και καλά στέφανα!
N
nuber1
19 Μαΐου, 2019
"Αφου χύσαμε και οι δύο".....χαχαχαχα
ή έφαγες το παραμύθι ή πουλάς παραμύθι. ελπίζω το δευτερο!!
19 Μαΐου, 2019
ΜπραβοοοοΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Μέχρι μουστάκι θα σε βάλει να κόψεις αυτή χαχαχα
20 Μαΐου, 2019
Έρωτας Είναι πολύ γκαβλιάρα γκομένα Κατσικογάμης
22 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!Ναι!ΣπασίκλαςΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημα
22 Μαΐου, 2019
Μπορειτε να μου δωσετε το τηλ της αννας ειμαι καινουριος στο σαιτ
(Updated: 17 Ιουλίου, 2019) 16 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαν, μπες στο προφίλ της που το γράφει
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8