Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τσαρκάροντας τη Διδύμου, για μια μεσημεριάτικη χαλάρωση ο δρόμος με έβγαλε στο 22. Η τσατσά μου παρουσίασε την Άννα και τη Μαρίνα, η πρωτη υποθέτω η γνωστή μυστήρια, ωραίο μίλφ με σιλικονάτα βυζιά και γυμνασμένο σώμα, η δεύτερη ήταν η νταρντάνα Μαρίνα, με όμορφο ξανθό πρόσωπο και κωλάρα, το πακέτο μου φάνηκε μια χάρά. Είπα να της πάρω παρτούζα. Μπήκαν στο δωμάτιο με διάθεση μάλλον διεκπεραιωτική μιλώντας τη μκητρική τους γλώσσα, μπορεί και να με έβριζαν αν και γνωρίζοντας λίγο τη γλώσσα δεν άκουσα κάτι μεμπτό. Πέσαν και η δύο πάνω στο ορθωμένο πέος μου με τη μια να γλείφει τα αρχίδια και την άλλη να τρομπάρει, πίπα της καλής ρωσικής σχολής καθώς είχα την Άννα σε στάση 69 και της έγλειφα τα μουνόχειλα, ούτε υγρά κατέβαζε ούτε τίποτα μάλλον αγγαρεία έκανε, την έβαλα πάνω μου ιππαστί και μετά στα τέσσερα, κώλος γυμνασμένος και πέτρα αλλά ήθελα να γευτώ και την πατούρα της Μαρίνας που ήταν μεγαλύτερη και λαχταριστή, πήγε να με κλέψει με ιεραποστολικό αλλά της άλλαξα θέση παρά τη μικρή δυσφορία της. Μετά από μερικές πιστονιές έχυσα, της ευχαρίστησα και έφυγαν. Εν κατακλείδι διάθεση διεκπεραιωτική, αλλά τα τριάντα ευρώ δεν τα έκλαψα. Εξαιρετικό το δωμάτιο με καθρέφτες και άνετο δωμάτιο, μπράβο στην επιχείρηση από μένα.

Υ.Γ: Σερφάροντας στο ψαχτήρι έπεσα πάνω σε αυτή την σελίδα, https://poutanologia.wordpress.com. Ένα εξαιρετικό πορνοδοκίμιο με αναφορές στο μπου κομ, οι παλιοί και μυημένοι ίσως αναγνωρίσουν και τον εαυτό τους μέσα ή κάποιες από τις φιλότιμες εργάτριες που κατά καιρούς χρησιμοποίησαν. Μια ανάγνωση αξίζει. Από μένα, υγιαίνετε φίλτατοι Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, demon14, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού