Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 75 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 206565
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήμουν σε τρελό δίλλημα ανάμεσα στο κωλαράκι της Μαριαλένας και της Νάταλυ και έτσι ρώτησα τον KOSTA74 να μου πει την γνώμη του. Μου είπε και οι δυο ειναι πολύ καλές αλλά στα σημεία είναι η Νάταλυ. Ευτυχώς τον άκουσα.
Το κορίτσι πιπινάκι με όμορφα φυσικά χαραρακτηριστικά κορίτσι της διπλανής πόρτας όπως έχουν γράψει πολλοί. Ήρθε στην ώρα ρης με ένα ωραίο φορεματάκι και με το που μπήκε αφού συστηθήκαμε άρχισε να με φιλάει αισθησιακά λές και ήταν η κοπέλα μου αφού φιλιόμασταν κανένα 5λεπτο στην πόρτα έβγαλε το φορεμά της και άρχισε να μου κωλοτρίβεται με χάρη. Εγώ πλέον ήμουν φούλ καυλωμένος γονατίζει και αρχίζει μια πίπα μαεστρική με dt και mouthfucking σε σημειο που πνιγόταν και με γέμιζε σάλια. Άντεχε πολύ πνίξιμο το κορίτσι αφου πλέον ήμουν στα πρόθυρα να χυσω την σταματάω και τις λέω τι λές να γαμησουμέ το κωλαράκι σου με ενα καυλώτικο γελάκι και χωρίς να χάσει χρόνο μου βάζει προφυλακτικό κια λίγο λιπαντίκο και στήνεται για πρωκτικό το κωλαράκι της στενό και πρόθυμο την πήδηξα σε όλες τις στάσεις με αποκορύφωμα ιεραποστολικο με καρφωμένο τον πουτσο μου στον κώλο της και να γλυφόμαστε ανελέητα το κοριτσι πρεπει να τελειωσε μια δυο φορές και αν δεν το έκανε με έπεισε 100% χωρίς υπερβολικές φωνες και να σπαρταράρει και να γελάει με ευχαρίστηση. Μετά απο αυτό ήρθε και η διλή μου ώρα μιυ είπε χύσε με στο στόμα και το έκανα αμέσως. Τον στράγγθξε όλον και πήγε να φτύσει τα "παιδία" μου στον νιπτήρα. Μπανάκι απο μερους της και τσιγαράκι να πάρουμε 2 ανασες πολυ καλό σοσιαλ αφου μιλάει ελληνικα και μπορεις να συζητησεις καλά μαζι της, για εμένα είναι πολυ βασική η επικοινωνια αν ήθελα μόνο σέξ εχω και την χούφτα μου.
Δεύτερος γύρος και όφειλα να την περιποιηθώ εγώ αφου στον πρώτο την πήρα αμέσως χώρις να ασχοληθώ με το μουνάκι της. Την ξάπλωσα και αρχίσα να της γλύφω το μουνάκι το οποίο έσταζε αμέσως και ήταν μοσχομυριστώ και εύγευστο. Το κορίτσι πάλι φουλ καυλωμένο και με πάντα ευχαρισρη διάθεση αφού την έγλυφα κανένα 10λέπτο και τις έβαζα δάχτυλα παντου ξαπλώνω και αρχιζει την φανταστική της πίπα μετα απο λίγο της λέω ανέβα πάνω και γαμαμε. Αρχίζει ενα γαμήσι σε στάση ciwgirl μούρλια.το κορίστι έδινε ρέστα και το ευχαριστιόταν στο έπακρο της λέω μετα θες να αλλαξουμε τρύπα και αμέσως έκανε την επιθυμιά μιυ πραγματικότητα και κβάζι τον πούτσο μου στην σούφρα της και αρχίζει να κοπανιέται με μανία. Μετα την στήνω στα 4 και τις τον βάζω μια μουνί μια κωλο. Μου λέει μετα απο λίγο γαμησε μου τον κώλο να τελειωσω μωρο μου και αρχιζω να της τον γαμάω διχως αύριο. Χτυπάει το τηλεφωνό της αλλά δεν πολυ ασχολήθηκε γτ ήθελε να φτλασει μεχρι τέλους όπως και έγινε.

Παιδια το κοριτσι είναι τελειο ηκαλύτερη πυ έχω πάει και έχω αρκετες στο πλμαρε μου. Το σεξ και όλο το ραντεβου θα σας μείνει αξεχαστο. Πλέον έγινε στανταράκι για εμενα. Κορίτσι ελπίζω να πάρεις το maltese που θέλεις θα σε δψ σύντομα.

Υσ. Φιλέ KOSTA74 σε ευχαριστώ πολύ η καλύτερη συμβουλή πογ μου δώσανε ποτέ εθχες απόλυτο δίκιο για την Ναταλυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Titlover69, TurboLover, muffer35 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2019
'Οταν λες "μια μουνί - μια κώλο" εννοείς χωρίς να αλλάζεις προφυλακτικό στο ενδιάμεσο;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1