Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564610
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφου είχαμε περασει απο καποια αλλα ιδρύματα νωρίτερα με τον αδερφό μου, καταλήξαμε Ισμηνης για το τέλος της βραδυας

Η ωρα είχε παει 4 και τα κορίτσια ηταν προς το τέλος της βάρδιας. Επέλεξα Σάσα γιατι ειμαι λάτρης της μαμας Ρωσίας . Ντουζακι, και αναμονή

Η Σάσα ειναι κοπελα με ωραιο κορμί , πλαστικό αλλα ωραιο στήθος και μέση κυριολεκτικα δαχτυλίδι . Ξεκινήσαμε κουβεντούλα , και μετα απο δική Μου προτροπή τον αγώνα. Παρόλο που ηταν προχωρημένη ωρα , η συμμετοχή ηταν μια χαρα , με προθυμία και ευχάριστη διαθεση . Η βραδυα για μενα έκλεισε οπως έπρεπε και άξιζε η επιλογή

Συμπερασματικά

Η υποδοχή ειναι απο τις καλύτερες νομιζω στην πιάτσα . Ευγενική κι ευχάριστη

Ο χώρος, σουπερ, τα δωμάτια πεντακάθαρα

Η Σάσα ηταν παρα πολυ τίμια επιλογή . Η κοπελα ειναι πολυ καλο παιδι , και αν της φερθείς ενταξει , θα στο ανταποδώσει πολλαπλάσια .

Σάσα μου ευχαριστω , και στην πρωτη ευκαιρία εχει και συνεχεια....

Υ.Γ .... εβαλα λόγο χαμηλή βαθμολογία στη σχέση τιμής απόδοσης , οχι για την κοπελα, αλλα επειδη πιστευω οτι για την υπηρεσία που ζήτησα , ειναι λιγο αλμυρουτσικη η τιμή . Αν ηταν λιγο πιο κατω, θα ηταν ιδανικά

Αυτά αδέρφια , καλα βόλια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.396
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, geny24, Studio Deluxe και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2019
Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την κριτικη σου, ειναι οπως στης φοτο της σουπερ θα την επιλεξω με την πρωτη ευκαιρια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1