Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 591784
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα,αν και δεν συνηθίζω να γράφω σχόλια θα κάνω μια εξαίρεση για την ωραία Αντριάννα γιατί το αξίζει.
Καταρχήν συγχαρητήρια για τον χώρο και την ποιότητα των υπηρεσιών του νέου μαγαζιού.
Από την υποδοχή μέχρι και τα δωμάτια όλα είναι στημένα με επαγγελματισμό και σεβασμό στον πελάτη.
Το μόνο που θα πρόσθετα είναι εκτός από αναψυκτικά και καφές να υπάρχει και ποτό.
Τώρα για την ΑΝΤΡΙΆΝΝΑ έχω μόνο καλά λόγια.Εκτος από εμφάνιση:προσωπάκι και κορμι εικοσάχρονης πραγματικά ,είναι και καλή στην επικοινωνία δημιουργώντας μια ζεστή ατμόσφαιρα στο δωμάτιο.Επισης ξέρει μασάζ (πολύ βασικό για μένα) και παρόλο που ήταν λίγο κουρασμένη και δεν είχε προλάβει ούτε να φάει όπως μου είπε η ίδια,προσπάθησε με επιμονή και υπομονη να με ανακουφίσει από την κούραση της ημέρας.Η συνέχεια ήταν εξίσου ικανοποιητική σε ένα καταπληκτικό μασάζ τάντρα στον πουτσο και στην γύρω περιοχή που με έκανε πύραυλο ,συνέχισε με ωραίο γλυψιμο και κορυφώθηκε σε ιεραποστολικη στάση για να βλέπω το υπέροχο στήθος της τελειώνοντας μέσα στην καβλα και οι δύο.
ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ σε ευχαριστώ κορίτσι μου και θα τα πούμε πολύ σύντομα ξανα γιατί κάθε φορά είσαι και καλύτερη!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
28
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris121, muffer35, black crow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού