Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αυτην την φορα δεν κατεληξα στο πρωτο ιδρυμα που επισκεφθηκα.Η ξανθια Παολα ,Ελληνοαλβανιδα,με το ζουμερο σωμα της και το πλατυ χαμογελο της φανταζε σαν απανεμο λιμανι μετα το ναυαγιο που ειχα ζησει νωριτερα.Το ροζ εσωρουχο της που εμοιαζε με μαγιω ειχε προκλητικα εγκαρσια σκισιματα στο υψος των πλευρων της ενω παραλληλα το λαγνο βλεμμα της εδινε και αυτο με την σειρα του υποσχεσεις οι οποιες εκπληρωθηκαν με τιμιοτητα.Οι παροχες ηταν ακρως δελεαστικες: στοματικο στην κοπελα,69 και πρωκτικο ολα με 20 ευρω.
Μολις μπηκε στο δωματιο , μιλησαμε για λιγο και τονισε ιδιαιτερα ποσο χαμογελαστος ημουν.Ενα κυμα χαδιων και φιλων σκεπασε το σωμα μου και μολις με τσιμπουκωσε ανελαβε δραση το στομα μου το οποιο της προσεφερε αφατη ηδονη και σε πιο συμβατικες στασεις και σε 69.Ηταν σαν να περιμενε εμενα για να της προσφερω κατι που αναζητουσε απο καιρο...
Την εστησα στα τεσσερα και μετα της ζητησα να με καβαλησει για να χα'ι'δευω τον εμπνευστικο κωλαρακο της τον οποιον και γευθηκα .Στην συνεχεια εφαρμοσα το παλλομενο σαρκινο κλειδι μου στην πισω κλειδαροτρυπα της.Η θερμη των σωματων μας σφυρηλατησε ενα νεο κραμα πονου και απολαυσης...
Ο μονος λογος για τον οποιον δεν δεχθηκε να χυσω πανω της ηταν επειδη θα επρεπε μετα να παει για ντουζ μια πολυτελεια χρονου που τουλαχιστον την στιγμη εκεινη ,λιγο πριν παραδωσει την σκυταλη ,δεν ηταν εφικτη.Θελοντας να δωσω ενα θεαματικο τελος εβγαλα το προφυλακτικο και εξαπελυσα μια μεγαλη μαζα υγρου πυρος στο χαρτι το οποιο η Παολα ειχε στρωσει με επιμελεια στο σωμα μου.
Δεν θα την κατηγορουσα ανα βιαζοταν .Ομως μου αφιερωσε επαρκη χρονο διοτι η εμπειρια της ,της ειχε δωσει εφοδια για να διαχειριζεται τον χρονο της χωρις να ξενερωνει αυτον που ειναι διπλα της.Ηταν κατι σαν τον τετραγωνισμο του κυκλου,ομως η Παολα τα καταφερε και μπραβο της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.517
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stantar1, googlis, jimakos900 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού