Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ηθελα να κανω τριο στην περιοχη και μολις ειδα οτι υπηρχε η δυνατοτητα αυτη στο πρωτο ιδρυμα που επισκεφθηκα,δεν το εψαξα παραπανω.Για να ειμαι ειλικρινης δεν ειδα να υπαρχει Α η Β στην διευθυνση και ,δυστυχως,δεν συγκρατησα τα ονοματα των κοριτσιων αλλα θα δωσω περιγραφες.Η μια κοπελα ηταν ψηλη ,με μακρυ καστανο μαλλι,σωματωδης,με βλεφαριδες εμφανως προσθετες και πιθανοτατα σιλικονατο στηθος. Η αλλη ηταν στην κατηγορια petite ,μελαχροινη με μικρο στηθος που ομως εδειχνε τελειο πανω στο σωμα της και την εκανε να δειχνει ακομα πιο μικρη απο την ετσι και αλλιως νεαρη συναδελφισσα της.
Η τσατσα αγνοουσε πληρως ο,τι ειχε σχεση με τις υπηρεσιες που προσεφεραν τα κοριτσια στο προγραμμα αυτο,κατι που μου δημιουργησε ευλογως μια αισθηση ελλειψεως επαγγελματισμου.Ομως η αισιοδοξια μου επικρατησε, καθως ξεπηδησε η ελπιδα μιας θετικης εκπληξης.Η συνεχεια με διεψευσε...
Στον λεκτικο προλογο ομολογουμενως τα πηγαν καλα.Η ψηλη μου εδωσε την εντυπωση οτι ιεραρχικα ειναι ανωτερη .Περιεργαστηκα με την γλωσσα μου αυτα τα δυο τοσο διαφορετικα σε διαστασεις και ογκο σωματα.Οι κοπελες με καβαλησαν και μετα καναμε doggystyle.Η αρχη εγινε με την ψηλη.Η μικροσωμη αποδειχθηκε δεκτικη σε παιχνιδια με τα δαχτυλα μου στα υγρα κατω χειλακια της.Ομως δεν υπηρχε καμμια επαφη μεταξυ τους, ουτε καν χερι με χερι.Σαν να μην εφτανε αυτο ,δεν με αφησαν να γλειψω τις τρυπουλες τους.Ηταν σαν κακομοιριασμενες και μιζερες ελλε'ι'νιδες μεσα σε μια λαμπερη και σαφως παραπλανητικη συσκευασια.Η ψηλη αρχισε να πεταει και την ακρως ξενερωτικη φραση οτι επρεπε να τελειωνω λιγο μετα το πενταλεπτο...
Οπως ημουν ξαπλωμενος ανασκελα προτεινα να βγαλω το προφυλακτικο και να τελειωσω με το χερι μου για οικονομια χρονου .Αντι να ακουσω εστω ενα ξερο οχι ,τα κοριτσια αποχωρησαν σαν ...να προσβληθηκαν απο την προταση μου(!).Απλως η ψηλη εδωσε το παραγγελμα της αποχωρησης ενω η συναδελφισσα της με κοιτουσε σαν να ελεγε...θελω να μεινω αλλα δεν γινεται, εγω εκτελω εντολες...πειθαρχημενη,δεν μπορω να πω!
Ευτυχως αντεδρασα ψυχραιμα και δεν υπηρχε πλεον λογος να τελειωσω μονος μου.Δεν ειχε και νοημα να ζητησω λεφτα πισω αφου η τσατσα ειχε επικαλεσθει αγνοια περι των υπηρεσιων των κοριτσιων.Ημουν αρκετα αισιοδοξος οτι θα επεφτα σε καποια καλυτερη καπου κοντα οπως και εγινε.Ετσι και αλλιως το προσιτο εισιτηριο εισοδου της ταξης των 30 ευρω μου εδινε μια ακομα ευκαιρια για happy ending.Φυσικα θα φροντισω να αποφυγω τριο στην περιοχη αυτη οπου επικρατει χρονικη πιεση .Αυτο μπορει να γινει πιο ανετα αλλου.Ισως ξεχωριστα οι κοπελες αυτες να ειναι αξιολογες ( με καθε επιφυλαξη).Προτεινεται το προγραμμα αυτο μονο σε βαρεως χαρμανιασμενους συναγωνιστες που θελουν ενα ...ζμπρωξιμο...χωρις πολλα-πολλα.Μαυρο και δαγκωτο και στις δυο τους και στην τσατσα μαζι μερες προεκλογικες που ειναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2019
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
38.680
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 τουτανχαμων, Ημεδαπος , 6Y44 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2019
Α μονο 30 ευρω εδωσες για αυτη την υπεροχη εμπειρια;
PV
Peter Van Norden
18 Μαΐου, 2019
Μπράβο γιά τον πετυχημένο τίτλο και τό πολύ καλό γράψιμό σου.
19 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορει να φαινονται λιγα ομως ειναι η στανταρ τιμη για τριο .Ειναι προσφορα...η μια κοπελα 20 ,οι δυο 30.Ετσι παει.
19 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε συναγωνιστη,
Η ζωη ειναι μια σειρα απο εμποδια.Εξαρταται απο εμας πως θα διαχειριστουμε το καθε προβλημα.Εγω ειχα ενα επιπλεον εικοσαρικο διαθεσιμο και αυτο με εσωσε.Δεν παμε ποτε με οριακο προ΄υ΄πολογισμο για να ασχοληθουμε με το αγαπημενο μας αθλημα οπως επισης δεν ξεκιναμε ποτε χωρις εναλλακτικο σχεδιο δρασεωςΓερο-μύστης
20 Μαΐου, 2019
Πραγματικά απορώ και ενώ στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά και στα υπόλοιπα κεντρικά στη Φυλής λειτουργούν και συμπεριφέρονται με τον χειρότερο τρόπο το μόνο που τους ενδιαφέρει να αρπάξουν το20€ο από το κάθε θύμα που κάνει το λάθος να παει.Προκαταρκτθκα μηδέν πέρασμα κάποτας σε πεσμένο πουτσο τσιμπούκι χαλιά υπηρεσίες χαλιά βιασύνη και ξεπετα και ενώ βρωμάει η φάση Πίο πολύ και από κάδο σκουπιδιών κάποιοι συνεχίζουν και πάνε Φυλής πραγματικά τους λυπάμαι ξυπνάτε επιτέλους πεταμένα στο δρόμο βρίσκεται τα20€α? Όλοι πλέον γνωρίζουν ότι Φυλής είναι φόλα και χάσιμο χρημάτων ξενερα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5