Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 169773
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη χθες βράδυ παρέα με τον αδερφό μου. Φτάσαμε κατά τις 12,30 και παρκαραμε σχεδόν απ έξω . Το μεγάλο ατού του μαγαζιού , η ευκολία στην πρόσβαση . Όποτε κατεβήκαμε κάτω και αράξαμε . Ο σκοπός μας ήταν να περάσει λίγο χαλαρά η ώρα , για να πάμε σε δυο άλλα studios για να συνεχίσουμε εκεί τον αγώνα ( γράφω κριτική και για τα δυο μόλις ποστάρω την παρούσα).

Στο δια ταύτα ... Από τα 10 περίπου κορίτσια , άξιζαν μόνο τα τρία , εξ ου και ο τίτλος . Ένα κοντό μελαμψό με απίστευτο πάτο , μια Ρωσίδα καστανομάλλα με ωραίο κορμί , και η Μαρία .

Ψηλή, που δεν σου τραβάει τη προσοχή με τη μια . Αλλά αν την προσεχες καλύτερα , εγώ τουλάχιστον κόλλησα . Με ωραίο γλυκό τρόπο , χαμογελαστή , δε ξέρω αυτή η κοπέλα μου έβγαλε κάτι πολύ ωραίο . Κάναμε κι ένα χορό για την τιμή των όπλων , αργό αισθησιακό , πολύ τίμιο

Συμπερασματικά . Χαλαρά , περάσαμε μια χαρά με το καρντασι μου, η εξυπηρέτηση ευγενέστατη , και η τιμή οκ. Στην πρώτη ευκαιρία που θα ξανά κατέβω Αθήνα , θα περάσω οπωσδήποτε για τη Μαρία

Αυτά για εδώ , ανεβάζω λίγο πιο μετά και τις κριτικές για τα στούντιο . Χθες οργώσαμε την Αθήνα , και το καταευχαριστηθηκαμε.

Πάντα τέτοια

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2019
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.396
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, dmtrsxxx, travestolagnos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού