Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο studio της Αντιοχειας μετα απο πολυ καιρο.Στη βαρδεια η Γκλορια.Προκειται για μια ψιλη μελαχροινη milf,με λεπτο ωραιο σωμα, ενισχυμενο στηθος και ωραιο προσωπο (με επισης ενισχυμενα χειλη) Σερβικης καταγωγης.Ειναι μια εντυπωσιακη παρουσια Γλώσσα που σιγουρα οπου την δεις δεν θα περασει απαρατηρητη.ΕμμμμΥπαρχουν φωτογραφιες της σε αλλο σαιτ οι οποιες ειναι αληθεις.
Χωρις δευτερη σκεψη περασα στο δωματιο εκανα μπανιο και σε λιγο εφθασε και η Γκλορια.Χαμογελαστη,αρκετα επικοινωνιακη,εσπασε αμεσως τον παγο,ξερει να συμπεριφερεται στον ανδρα και χωρις να το καταλαβω ειχαν αρχισει οι περιπτυξεις,τα χαδια, φιλια, γλωσσοφιλα και η θερμοκρασια ανεβηκε.Κατοπιν επιδοθηκε σε ενα περιτεχνο στοματικο με διαρκεια και περιποιηση της γυρω περιοχης.Εν συνεχεια με ρωτησε πως θελω να την παρω και ξεκινησα με πισωκολητο.Ωραια αισθηση εχοντας μπροστα μου μια γυναικαρα.Κατοπιν γυρισαμε σε ιεραποστολικο με αγκαλιες και φιλια σε gfe κατασταση Έρωτας. Λιγο πριν το τελος αφαιρεσα το προφυλακτικο και τελειωσα στη κοιλια της ενω αυτη μου χαιδευε τα @@@@@.Σηκωθηκε πλυθηκε και γυρισε και εκατσε μαζι μου για social time.Τα ειπαμε για λιγο παντα σε ζεστο κλιμα για να κλεισει η συνεδρεια με υποσχεση επαναλειψης.Ναι!
Εν κατακλειδι πιστευω οτι η Γκλορια ειναι απο τα κορυφαια milf του χωρου,επικοινωνιακη,καθαρη με πολυ καλες υπηρεσιες.Απο τις καλυτερες στουντιακες επιλογες.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Γκλόρια
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
17.562
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Glorialove, 6Y44 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2019
Στις πληροφοριες επισκεψης εχει γραφει κατα λαθος Γκοορια αντι Γκλορια.Αν μπορει ο διαχειριστης να το διορθωσει.
12 Ιουνίου, 2019
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια ...σε περιμενω παλι ... Φιλακια πολλα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2