Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Στελλα ειναι μια κοπελα πανω κατω οτι λεει η ηλικια της
Ειναι τρομερα γυμνασμενη κανει πολ ντανσινγκ σαν χομπι,,,,εχει φτιαγμενα βυζια πολυ ομορφα να τα βλεπεις λιγο σκληρα στην υφη....δεν εχει απολυτος τιποτα το στραβο στο κορμι της. το οποιο θεωρω ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ στη κυριολεξια....Το προσωπο της εμενα μου αρεσε ειχε πιασμενο το μαλλι της σε κοτσο και ειναι καθαρο με γωνιες με φοραγε και ομορφους μεγαλους κρικους στα αυτια της στυλιστικα ηταν πολυ ωραια ...Στομα που χωραει και τα αρχιδια μεσα...
Στα του αγωνα τωρα. Ημουν στην χειροτερη φορμα μου και κακος εκλεισα το ραντεβου μετα το μαραθωνιο του σεξ με την Αρινα2 ομως επεσα σην πιο εγωιστρια και επιμονη εσκορτ του γκλαμουρ απο το ωριαιο ραντεβου πανω απο το μισο το εβγαλε στη πιπα μεχρι να φτασει η πουτσα μου σε σκληροτητα διησδησης.....δυσκολευτηκα παρα πολυ να χυσω η ηλικια μου τελικα ειναι για μισαωρα και οχι τοσο συχνα ραντεβου
Η κοπελα ειλικρινεσταστη χαμογελαστη δηλωνει νοσοκομα απο οδησσο
ενα κορμι που κακα τα ψεμματα τοσο ομορφα γυμνασμενο δεν ειχα δει ως τωρα στις εσκορτ
επικοινωνια θα εβαζα παραπανω γιατι εγω μιλαω ρωσικα σεβομενος ομως και μην θελοντας να παραπλανησω τους αναγνωστες εβαλα 6 γιατι τα αγγλικα της ειναι φτωχα

την προτεινω ανεπιφυλακτα
ΥΓ κατι ακομα που μου αρεσε ηταν οτι δεν εχει τατουαζ πανω τις....λιγο πριν ντυθω καναμε παρεα ενα τσιγαρο στο μπαλκονι και ετσι οπως την εβλεπα να αγνατευει τη βροχη με τη μαυρη ρομπα και τα τακουνια της το κορμι της μου αρεσε ακομα πιο πολυ

Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 17, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, George_1969 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού