Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 688044
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους σας..Την Αντριάννα την έβλεπα καιρό εδώ μέσα, με τις αναρτήσεις τις, τις φωτογραφίες της που είναι άκρως καυλωτικες και αποφάσισα ότι θέλω να την συναντήσω...Την πήρα τηλέφωνο, το σήκωσε κατευθείαν και κανονίστηκε το ραντεβού για χθες βράδυ αργα..Μπορεί να άργησε να έρθει λόγω αλλού πελάτη πριν αλλά προσωπικά δεν με ενδιαφέρει. Μπήκε μέσα ένας άνθρωπος γεμάτο θετική ενέργεια..Αυτό μου πέρασε..Φιλί στο στόμα και καθησαμε να συστήθουμε αν και νόμιζα ότι την ήξερα χρόνια...Απλός άνθρωπος, ξέρει τι κάνει, πως να μιλήσει σε κάποιον και πως να περνάει καλά και να το μεταδίδει. Πέρασα μιάμιση ώρα με μια γυναίκα που είχα κάτι να πω πέρα από το σεξ...Ένα γαμησι όλοι το βρίσκουμε...Περιποίηση όμως σε έναν άντρα που πρώτη φορά γνωρίζει δεν το περίμενα...Τι το Μπουρνάζι να μου βάλει, τι να κάνουμε μπάνιο μαζί, τι αγκαλιές, τι φιλιά..Πολύ απλά παίδες νόμιζα ότι ήμουν με την κοπέλα μου...Μέχρι και γι'αυτό συζητήσαμε που χώρισα πρόσφατα και οι απόψεις της πάνω στο θέμα ήταν ακριβώς αυτό που σκεφτόμουν και εγώ..Μια κατασταλαγμένη γυναίκα που ξέρει να περνάει καλά με έναν άντρα. Αυτό είναι η Αντριάννα..Στα του αγώνα 2 γύροι με πολύ γλείψιμο από μένα και αυτήν. Τρελενεται να την γλείφουν. Το κωλαρακι της καταπληκτικό το πήδηξα πολύ καλά..Τελείωμα και τις 2 φορές με καταπληκτική πίπα στο στόμα της που τα κατάπιε κιόλας...Την μια φορά που ήταν στον καθρέφτη και με πιπωνε της είπα "είσαι καβλομουνο" και της είπα έτσι θα σε γράψω στην κρητική..Ξέρεις εσύ Αντριάννα ..Ελπίζω να τα πούμε πάλι σύντομα...Απόστολος.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 16, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
209
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, kostis76, hornyasfuck και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού