Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τ΄αγγειά γινήκαν θυμιατα
και τα σκατά λιβάνι
οι γύφτοι γίναν δήμαρχοι
κι οι κλέφτες καπετάνιοι
Ο κορυφαίος σατιρικός ποιητής του σύγχρονου Ελληνισμού, ο Γεώργιος Σουρής (1853-1919), έστω και αν σχολίαζε με το μοναδικό δηκτικό και ενίοτε κυνικό του τρόπο την ελληνική πραγματικότητα της δικής του εποχής, εκατό χρόνια πριν, εξακολουθεί , όσο ποτέ, σήμερα, να είναι επίκαιρος, στηλιτεύοντας ανθρώπους (και καταστάσεις), υπερεκτιμημένους και , κατά πολύ, κατώτερους των προσδοκιών.
Την μικρή , λοιπόν, την είχα βάλει στο μάτι εδώ και αρκετό καιρό, αλλά όλο κάτι τύχαινε και δεν συνέπιπταν τα προγράμματά μας. Η συνάντησή μας έλαβε χώρα λίγο μετά το γνωστό συμβάν με το γνωστό γραφείο, και λίγο πριν βρει καινούρια επαγγελματική στέγη (γιατί, όπως είχε πει και ο μακαρίτης ο Αβέρωφ, την δεκαετία του 80, "το πρόβατο έξω απ το μαντρί το τρώει ο λύκος"). Συνεννόηση όχι ιδιαίτερα εύκολη , αρχικά, με πμ μέσω του site, καλή όμως εν συνεχεία, όταν και μου έδωσε το τηλέφωνό της και μπορέσαμε να συνεννοηθούμε σαν άνθρωποι.
Η μικρή αριβάρισε στην ώρα της, ντυμένη ότι να 'ναι (εταίρα είσαι γαμώ το κέρατό μου και πουλάς - εκτός των άλλων - φαντασίωση, μην ντύνεσαι σαν τον Μπάμπη τον υδραυλικό...), με υφάκι και τουπέ. Κι ενώ από την αρχή το κοζάρισα το πακέτο , και κατάλαβα ότι θα βρω σε ξέρα, την κράτησα (καλός μαλάκας κι εγώ...)
Πρόσωπο όχι κάτι το αξιομνημόνευτο, αλλά με υπέροχα γαλαζοπράσινα μάτια, κοντή - δεν κρατούσα και μεζούρα , αλλά αμφιβάλλω ότι είναι 1.60 όπως δηλώνει - και γενικά πολύ μικροκαμωμένη. Βυζί - τασάκι (στο Γυμνάσιο είχα γκαβλόσπυρα μεγαλύτερα), αλλά κώλος ωραίος. Βασικά , και για να λέμε αλήθειες, όλα αυτά τα ήξερα και από πριν, αλλά εκείνη την ημέρα φαντασιωόμουν να παίρνω αυτό το μικρό , σχεδόν ασχημάτιστο ακόμη - κορίτσι από πίσω. Φεύ όμως (που θα έλεγε και μια ψυχή στο νήμα των παππούληδων...).
Δυο κουβέντες να σπάσει ο πάγος, ντουζάκι και η μικρή μου έρχεται στο κρεβάτι. Αρχικό ξενέρωμα με το που βλέπω τον κώλο της με τα σπυριά. Δεν γαμιέται , λέω, θα κλείσω τα μάτια όταν θα την παίρνω από πίσω. Δεύτερο ξενέρωμα η πίπα της. Άτεχνη , μονότονη και με αρκετό δόντι. Δεν επεχείρησα καν να της πιέσω το κεφάλι για να το πάρει όλο μέσα, από φόβο μην μου τραβήξει καμιά δαγκωνιά και ψάχνω μετά εφημερεύων φαρμακείο για γάζες και ιώδιο. Α, να μην το ξεχάσω, στην αρχή, και πριν κατέβει κάτω, μου τον έπαιζε με το χέρι, αλλά ήταν σαν να έπιανε λεβιέ ταχυτήτων. Πρώτη-δευτέρα, πρώτη - δευτέρα, έτοιμος ήμουν να της πω "κοπελιά, βάλε την όπισθεν, θα βρούμε..." Στο σεξ , και λόγω σωματοδομής, μπορείς να την κάνεις ότι θέλεις, αλλά μην περιμένετε κάτι το ιδιαίτερο. Εμένα τουλάχιστον μου έδωσε την εντύπωση πως ψιλοβαριότανε. Αυτό το πιθανολογώ λόγω της στάσης αστερίας (ανοίγουμε χέρια - πόδια, κι έλα μεγάλε να γαμήσεις), στην οποία αρέσκεται, και του ύφους που είχε καθ όλη τη διάρκεια του ραντεβού, που "φώναζε" κυριολεκτικά "άντε ρε φίλε, τελείωνε, έχουμε κι άλλες δουλειές..."
Σίγουρα θα με ρωτήσετε, σύντροφοι, γιατί την κράτησα και δεν την έδιωξα από την αρχή, ή έστω μετά το τέλος του 1ου γύρου. Είπαμε, από την στιγμή που έκλεισα το ραντεβού, φαντασιωνόμουν να παίρνω από πίσω εκείνο το μικρό κορμί.
Στον 2ο γύρο λοιπόν, και αφού είχε προηγηθεί μια εξίσου με αυτήν του πρώτου γύρου, άτεχνη/κακότεχνη πίπα, ξεκίνησα ένα δειλό δαχτύλιασμα από πίσω , για να την ετοιμάσω. Μόλις πήγα να το βάλω (το δάχτυλο) λίγο πιο μέσα, πετάχτηκε , σαν να την χτύπησε ρεύμα. Ακολούθησε το 3ο (και μεγαλύτερο) ξενέρωμα.
- Α όχι μωρό μου, από πίσω δεν κάνω
- Τι δεν κάνεις ρε κοπέλα μου, όσο ήσουν στο Diva έκανες, τώρα γιατί όχι;
- Έχω καιρό να κάνω και έχω στενέψει...
Αυτό ήταν... Την γύρισα στα τέσσερα, τελείωσα , κακήν - κακώς, και την έδιωξα...
Εν κατακλείδι. Οι Ρωμαίοι έλεγαν "Fama magna est", δηλ , και σε ελεύθερη απόδοση, "η φήμη είναι μεγάλη υπόθεση". Μια κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες λίγο πάνω από μπουρδέλο, και σίγουρα πολύ παρακάτω από στούντιο, και έχει μια νοοτροπία ότι και καλά είμαστε τυχεροί που υπάρχει και μας επιτρέπει να την πληρώνουμε για να την πηδήξουμε, κάνει καριέρα ως call girl... Ας όψεται το πολύ καλό promotion που έχει.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
ΥΓ. Το ραντεβού με τον πελάτη, όπως και οι δημοσκοπήσεις - μιας και διανύουμε προεκλογική περίοδο, είναι μια αποτύπωση της στιγμής. Η κοπέλα μπορεί να είναι τελείως διαφορετική, αλλά στη διάρκεια της συνεύρεσής μας , αυτή η εντύπωση μου δημιουργήθηκε.
ΥΓ2. Το να προσφέρει ή όχι μια συγκεκριμένη υπηρεσία η κοπέλα (εν προκειμένω anal), είναι στην διακριτική της ευχέρια. Από την στιγμή όμως που ήταν σε γραφείο και διαφημιζόταν ως παρεχόμενη υπηρεσία, σωστό είναι να ενημερώσει πως έχει σταματήσει να την παρέχει. Αλλιώς κινείται εκ του πονηρού.
ΥΓ3. Το να κατηγορείς ανθρώπους με τους οποίους δούλεψες επί μακρόν, και από την συνεργασία με τους οποίους κονόμησες, δείχνει, τουλάχιστον, αχαριστία.
ΥΓ4. Ξεμποστανιασμένη, στο χωριό μου, λένε την γυναίκα που έχει "γράψει χιλιόμετρα".
ΥΓ5. Αν και το προανέφερα, και προκειμένου να μην υπάρξει καμία παρανόηση, την κοπέλα την συνάντησα όταν ήταν "ελευθέρας βοσκής", πριν ακόμη , δηλαδή, βρει την νέα της επαγγελματική στέγη.
ΥΓ6. Τον αγώνα τον καλὸν ηγώνισμαι, τον δρόμον τετέλευκα, τὴν δέ πίστιν τετήρηκα. Λοιπὸν απόκειταί μοι ο της δικαιοσύνης στέφανος, ον αποδώσει μοι ὁ Κύριος εν εκείνη τη ημέρα, ο δίκαιος κριτής, ου μόνον δε εμοί, αλλὰ και πάσι τοίς ηγαπηκόσι την επιφάνειαν αυτού. (Απ. Παύλος, Προς Τιμόθεον, 4-7).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, geroksouras, George_1969 και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2019
με έσωσες ευχαριστώ!!! πάντως χωρίς πρωκτικές υπηρεσίες δεν τραβάει ο αστραχάν, η αστραχανούλα
17 Μαΐου, 2019
Ρομαντικό ήθελε το κορίτσι, να δεις πως θα έστρωνε μετά
17 Μαΐου, 2019
Άψογη , συλλεκτική , παντελονατη κριτικη παρά το κακο meeting .
Από εμενα respect .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3