Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαιρετω την παρεα και με την ευκαιρια ας πω δυο λογια για την κοπελα ,αν και νομιζω οτι με τοσα που εχουν αναφερθει  δεν χρειαζεται.Αφου καταφερα να κλεισω incall νωρις το μεσημερι,ανοιξα την πορτα του δωματιου και αντικρυσα μια ομορφη παρουσια η οποια μετεδιδε μια ηρεμια και χαλαροτητα σε βαθμο που αναρωτηθηκα αν ισχυουν αυτα που εχουν γραφτει,ευτυχως ομως ολα οσα εχουν ειπωθει ισχυουν σε μεγιστο βαθμο.Αρχικα παμε στην εμφανιση η οποια ειναι σιγουρα πανω απο το μεσο ορο, υψος γυρω στο 1,65...ομορφουλικο προσωπο, ωραιο στεγνο σωμα με ενα μεγαλο τατου,καλοσχηματισμενος κωλος χωρις να ειναι τουρλα και μικρο βυζι λιγο χαλαρο αλλα δεν χαλαει την  εικονα,μια βαθμολογια σε γενικες γραμμες θα ηταν μεταξυ 7 με 8.Αφου αγκαλιαστηκαμε μπαινοντας στο δωματιο ,αρχισαμε τα γλωσσοφιλα για καποια λεπτα,τα οποια ηταν εντονα γεματα καυλα ενω ταυτοχρονα επιανα τον κωλο της.Η συνεχεια μεταφερθηκε στο κρεβατι,οπου αρχισε να με γλυφει απο πανω μεχρι κατω, η γλωσσα της ετρεχε σε ολο μου το σωμα,φτανοντας στα παπαρια οπου εκει εδωσε ρεσιταλ.Εκπληκτικο γλυψιμο,αργο αισθησιακο,μερικες φορες μαλιστα εγλυφε και ελαφρως πιο χαμηλα,πολυ ωραια αισθηση.Στην συνεχεια αρχισε να γλυφει τον κορμο φτανοντας στο κεφαλι,πολλα παιχνιδια με την γλωσσα τα οποια με ειχαν φτασει στα ορια μου,καπου εκει αρχισε το τσιμπουκι.Τερμα βαθυ με συνεχομενα deepthrough τα οποια τα απολαυσα,αλλες φορες σταματουσε για να δωσω εγω ρυθμο ενω ακουγονταν και ο ηχος απο τα πνιξιματα,ε καπου εκει δεν αντεξα και εγινε η πρωτη καταθεση.Αφου φρεσκαριστηκαμε και ειπαμε δυο κουβεντες για να ηρεμησουμε αρχισε ο δευτερος γυρος με ενα δυνατο τσιμπουκι οπως το πρωτο σε μικροτερη διαρκεια.Περασμα προφυλακτικου και πρωτη σταση απο πανω.Πολυ ωραιος ρυθμος,ποτε αργος ποτε γρηγορος με την anya να γερνει πανω μου σε καποια φαση και να συνεχιζουμε ετσι για μερικα λεπτα.Δευτερη σταση στα τεσσερα με εκπληκτικο στησιμο,τελευταια σταση ιεραποστολικα με πολυ καλη συμμετοχη αφου ορισμενες φορες ειτε με αγκαλιαζε σφικτα, ειτε αρχιζαμε τα γλωσσοφιλα,ειτε με φιλαγε στο λαιμο.Εκει εγινε η δευτερη καταθεση οντως εξουθενωμενος καθως η μερα μου ηταν ηδη πολυ κουραστικη.Προκειται λοιπον για μια γυναικα με ομορφο παρουσιαστικο σε γενικο συνολο για τα δικα μου γουστα ,απολυτα φυσικη  χωρις κατι το πλαστικο πανω της,με σουπερ υπηρεσιες.Σιγουρα αξιζει,καλα να περνατε.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mindreader, chris1955, laiono13 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2019
Στο πρόσωπο είναι γλυκιά ή προς το σκυλε?
S
si1989
17 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εχει εντονες γωνιες οποτε θεωρω οτι κλεινει προς το γλυκο ,επισης δεν εχει πειραγμενα χειλη....ελπιζω να βοηθησα
28 Ιανουαρίου, 2024
Καλησπέρα δεν ξέρω πως να απαντήσω ούτε λαϊκ ξέρω να κάνω ποιώ ωραία η Έλλη λευκό κορμί αλλά ατίθαση η Σίλβια ποιώ λεπτή ωραίο Κόλο καλλίτερο χαρακτήρα γλυκιά φωνή μιλάει Ελληνικά καταγωγή Ρωσία έχει μεγαλώσει εδώ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3